mate-media 1.25.0 - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Sound
eo: Sono

en: Volume Control
eo: Laŭteca regilo

en: Version of this application
eo: Versio de ĉi tiu aplikaĵo

[ctx: balance]
en: Left
eo: Maldekstre

[ctx: balance]
en: Right
eo: Dekstre

[ctx: balance]
en: Maximum
eo: Maksimumo

en: Mute
eo: Silentigi

en: Disabled
eo: Malebligite

en: Name
eo: Nomo

en: Hardware
eo: Aparataro

en: Applications
eo: Aplikaĵoj

en: Custom
eo: Propre

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Type
eo: Tipo

en: Unknown
eo: Nekonata
