mate-media 1.25.0 - en to et translation catalogue (83 entries)

en: Sound
et: Heli

en: Change sound volume and sound events
et: Helitugevuse muutmine ja sündmuste jaoks helide määramine

en: Volume Control
et: Helitugevuse regulaator

en: Show desktop volume control
et: Töölaua helitugevuse regulaatori näitamine

en: Sound system is not available
et: Helisüsteem pole saadaval

en: Waiting for sound system to respond
et: Helisüsteemi vastuse ootamine

en: Sound system backend
et: Helisüsteemi taustaprogramm

en: Enable debug
et: Luba silumine

en: Startup page
et: Käivitamisel aktiveeritav leht

en: Version of this application
et: Selle rakenduse versioon

en:  — MATE Volume Control
et:  — MATE helitugevuse regulaator

en: _Sound Preferences
et: _Helieelistused

en: Mute Output
et: Väljund tummaks

en: Input
et: Sisend

en: Output
et: Väljund

en: MATE Volume Control Applet
et: MATE helitugevuse juhtimise rakend

en: Volume Control Applet
et: Heli juhtimise rakend

[ctx: balance]
en: Left
et: Vasak

[ctx: balance]
en: Right
et: Parem

[ctx: balance]
en: Rear
et: Tagumine

[ctx: balance]
en: Front
et: Eesmine

[ctx: balance]
en: Minimum
et: Väikseim

[ctx: balance]
en: Maximum
et: Suurim

en: _Balance:
et: _Tasakaal:

en: _Fade:
et: _Tuhmumine:

en: _Subwoofer:
et: Madal_sageduskõlar:

[ctx: volume]
en: Unamplified
et: Võimendamata

en: Mute
et: Tumm

en: _Profile:
et: _Profiil:

en: Co_nnector:
et: _Pistik:

en: Disabled
et: Keelatud

en: Name
et: Nimi

en: Speaker Testing for %s
et: %s kõlarite testimine

en: Test Speakers
et: Kõlarite test

en: Sound Effects
et: Heliefektid

en: _Alert volume:
et: _Hoiatuste valjus:

en: _Output volume:
et: _Väljundi valjus:

en: Hardware
et: Riistvara

en: C_hoose a device to configure:
et: _Seadistatava seadme valimine:

en: Settings for the selected device:
et: Valitud seadme sätted:

en: _Input volume:
et: _Sisendi valjus:

en: Input level:
et: Sisendi valjus:

en: C_hoose a device for sound input:
et: H_elisisendi seadme valimine:

en: C_hoose a device for sound output:
et: _Heliväljundi seadme valimine:

en: Applications
et: Rakendused

en: No application is currently playing or recording audio.
et: Ükski rakendus ei esita ega salvesta hetkel audiot.

en: Sound Preferences
et: Helieelistused

en: No sounds
et: Helid puuduvad

en: Built-in
et: Sisseehitatud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Testing event sound
et: Sündmuse heli testimine

en: Default
et: Vaikimisi

en: From theme
et: Teemast

en: Type
et: Liik

en: Sound _theme:
et: Heli_teema:

en: C_hoose an alert sound:
et: H_oiatuse heli valimine:

en: Enable _window and button sounds
et: _Akende ja nuppude helid on lubatud

en: Stop
et: Peata

en: Test
et: Testi

en: Microphone Volume
et: Mikrofoni valjus

en: Sound Output Volume
et: Heliväljundi valjus

en: MATE Volume Control StatusIcon
et: MATE valjuse juhtimise ikoon

en: Failed to start Sound Preferences: %s
et: Tõrge helieelistuste käivitamisel: %s

en: Muted at
et: Tumm

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Front Left
et: Eesmine vasak

en: Front Right
et: Eesmine parem

en: Front Center
et: Eesmine keskmine

en: Rear Left
et: Tagumine vasak

en: Rear Right
et: Tagumine parem

en: Rear Center
et: Tagumine keskmine

en: Front Left of Center
et: Ees keskel vasakpoolne

en: Front Right of Center
et: Ees keskel parempoolne

en: Side Left
et: Külgmine vasakul

en: Side Right
et: Külgmine paremal

en: Top Front Left
et: Ülemine eesmine vasak

en: Top Front Right
et: Ülemine eesmine parem

en: Top Front Center
et: Ülemine eesmine keskmine

en: Top Center
et: Ülemine keskmine

en: Top Rear Left
et: Ülemine tagumine vasak

en: Top Rear Right
et: Ülemine tagumine parem

en: Top Rear Center
et: Ülemine tagumine keskmine

en:  — MATE Volume Control Status Icon
et:  — MATE valjuse juhtimise ikoon
