mate-media 1.25.0 - en to frp translation catalogue (17 entries)

en: Sound
frp: Son

en: Volume Control
frp: Controlo du volumo

en: Input
frp: Entrâ

en: Output
frp: Sortia

[ctx: balance]
en: Left
frp: Gôche

[ctx: balance]
en: Right
frp: Drête

[ctx: balance]
en: Rear
frp: Dèrriér

[ctx: balance]
en: Front
frp: Davant

[ctx: balance]
en: Minimum
frp: Minimo

[ctx: balance]
en: Maximum
frp: Maximo

en: Name
frp: Nom

en: Hardware
frp: Quincalye

en: Applications
frp: Aplicacions

en: Default
frp: Prèdèfini

en: Microphone Volume
frp: Volumo du microfono

en: Sound Output Volume
frp: Volumo de sortia de son

en: Unknown
frp: Enconyu
