mate-media 1.25.0 - en to fur translation catalogue (9 entries)

en: Version of this application
fur: Version di cheste aplicazion

[ctx: balance]
en: Left
fur: Çampe

[ctx: balance]
en: Right
fur: Diestre

en: Disabled
fur: Disabilitât

en: Name
fur: Nom

en: Applications
fur: Aplicazions

en: Custom
fur: Personalizât

en: Type
fur: Gjenar

en: Unknown
fur: Scognossût
