mate-media 1.25.0 - en to fy translation catalogue (7 entries)

en: Version of this application
fy: Ferzje fan dit programma

[ctx: balance]
en: Left
fy: Lofts

[ctx: balance]
en: Right
fy: Rjuchts

en: Name
fy: Namme

en: Applications
fy: Programma's

en: Default
fy: Standert

en: Unknown
fy: Ûnbekend
