mate-media 1.25.0 - en to he translation catalogue (59 entries)

en: Sound
he: קול

en: Change sound volume and sound events
he: שינוי עצמת השמע והצלילים המשויכים לאירועים

en: Volume Control
he: בקרת עצמה

en: Show desktop volume control
he: הצגת בקרת עצמה בשולחן העבודה

en: Waiting for sound system to respond
he: ממתין לתגובת מערכת הקול

en: Startup page
he: עמוד התחלה

en: Version of this application
he: הגרסה של יישום זה

en:  — MATE Volume Control
he:  — בקר העצמה של MATE

en: _Sound Preferences
he: העדפות_ קול

en: Mute Output
he: השתקת פלט

en: Input
he: קלט

en: Output
he: פלט

en: Unmute Output
he: ביטול השתקת פלט

[ctx: balance]
en: Left
he: שמאל

[ctx: balance]
en: Right
he: ימין

[ctx: balance]
en: Rear
he: אחורי

[ctx: balance]
en: Front
he: קדמי

[ctx: balance]
en: Minimum
he: מזערי

[ctx: balance]
en: Maximum
he: מרבי

en: _Balance:
he: _איזון:

en: _Fade:
he: _עמעום:

en: _Subwoofer:
he: _סאבוופר

[ctx: volume]
en: Unamplified
he: לא מוגבר

en: Mute
he: השתקה

en: _Profile:
he: _פרופיל:

en: Co_nnector:
he: מח_בר:

en: Disabled
he: מכובה

en: Name
he: שם

en: Speaker Testing for %s
he: בדיקת רמקולים עבור %s

en: Test Speakers
he: בדיקת הרמקולים

en: Sound Effects
he: אפקטים קוליים

en: _Alert volume:
he: עצמת צליל ה_התראה:

en: _Output volume:
he: עצמת ה_פלט:

en: Hardware
he: חומרה

en: C_hoose a device to configure:
he: בחירת התקן לה_גדיר:

en: Settings for the selected device:
he: הגדרות עבור ההתקן הנבחר:

en: _Input volume:
he: עצמת ה_קלט:

en: Input level:
he: רמת הקלט:

en: C_hoose a device for sound input:
he: ב_חירת התקן להקלטת קול:

en: C_hoose a device for sound output:
he: ב_חירת התקן להשמעת הצלילים:

en: Applications
he: יישומים

en: No application is currently playing or recording audio.
he: אין אף יישום המנגן או מקליט כעת צלילים.

en: Sound Preferences
he: העדפות קול

en: No sounds
he: ללא צלילים

en: Built-in
he: מובנה

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Testing event sound
he: בדיקת צליל אירוע

en: Default
he: בררת המחדל

en: From theme
he: מערכת נושא

en: Type
he: סוג

en: Sound _theme:
he: _ערכת צלילים:

en: C_hoose an alert sound:
he: ב_חירת צליל התראה:

en: Enable _window and button sounds
he: הפעלת צלילים עבור _חלונות ולחצנים

en: Stop
he: עצירה

en: Test
he: בדיקה

en: Microphone Volume
he: עצמת המיקרופון

en: Sound Output Volume
he: עצמת פלט השמע

en: Failed to start Sound Preferences: %s
he: כשל בהפעלת העדפות השמע: %s

en: Unknown
he: לא ידוע
