mate-media 1.25.0 - en to hy translation catalogue (85 entries)

en: Sound
hy: Ձայն

en: Change sound volume and sound events
hy: Փոխել ձայնայնի ուժգնությունը  և ձայնային իրադարձությունները

en: Volume Control
hy: Ձայնի բարձրության կարգավորիչ

en: Show desktop volume control
hy: Ցույց տալ աշխատասեղանի ուժգնության հսկողությունը

en: Sound system is not available
hy: Ձայնային համակարգը մատչելի չէ

en: Waiting for sound system to respond
hy: Սպասում ձայնային համակարգի արձագանքի համար

en: Sound system backend
hy: Ձայնային համակարգի վերջ

en: Enable debug
hy: Միացնել վրիպազերծը

en: Startup page
hy: Գործարկման էջը

en: Version of this application
hy: Այս դիմումի տարբերակը

en:  — MATE Volume Control
hy: — MATE ՈՒժգնության Վերահսկիչ

en: _Sound Preferences
hy: _Ձայնաին Նախընտրանքներ

en: Input
hy: Մուտքագրում

en: Output
hy: Ելք

en: MATE Volume Control Applet
hy: MATE ՈՒժգնության Վերահսկիչ Ապլետ

[ctx: balance]
en: Left
hy: Ձախ

[ctx: balance]
en: Right
hy: Աջ

[ctx: balance]
en: Rear
hy: Թիկունք

[ctx: balance]
en: Front
hy: Ճակատ

[ctx: balance]
en: Minimum
hy: Նվազագույն

[ctx: balance]
en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: _Balance:
hy: _Հաշվեկշիռ։

en: _Fade:
hy: _Մոռացվել:

en: _Subwoofer:
hy: _Ենթաձայն։

[ctx: volume]
en: Unamplified
hy: Չուժեղացած

en: Mute
hy: Անջատել ձայնը

en: _Profile:
hy: _Պրոֆիլ։

en: Co_nnector:
hy: Միակցիչ:

en: Disabled
hy: Անջատված

en: Name
hy: Անուն

en: Speaker Testing for %s
hy: Թեստավորման համար Խոսնակներ  %s

en: Test Speakers
hy: Թեստավորման խոսնակներ

en: Sound Effects
hy: Ձայնային Էֆեկտներ

en: _Alert volume:
hy: _ՈՒժգնության ազդանշան։

en: _Output volume:
hy: _Ելքային ուժգնություն։

en: Hardware
hy: Ապարատային միջոցներ

en: C_hoose a device to configure:
hy: Ընտրեք սարքի կարգավորումները:

en: Settings for the selected device:
hy: Ընտրված սարքերի համար պարամետրեր․

en: _Input volume:
hy: _Մուտքային ուժգնություն։

en: Input level:
hy:  Մուտքային մակարդ․

en: C_hoose a device for sound input:
hy: Ձայնային մուտքի համար Ընտրել սարք

en: C_hoose a device for sound output:
hy: Ձայնային ելքի համար ընտրել սարք

en: Applications
hy: Դիմումներ

en: No application is currently playing or recording audio.
hy: Ոչ մի դիմում ներկայումս չէ նվագել կամ արձանագրել ձայն։

en: Sound Preferences
hy: Ձայնի Նախընտրանքներ

en: No sounds
hy: Հնչյուններ չկան

en: Built-in
hy: Ներկառուցված

en: Custom
hy: Սովորություն

en: Testing event sound
hy: Ձայնի փորձարկման ազդանշան

en: Default
hy: Հիմնական

en: From theme
hy: Թեմայից

en: Type
hy: Տիպ

en: Sound _theme:
hy: Ձայնային _թեման․

en: C_hoose an alert sound:
hy: Ընտրել ձայնի ազդանշանը․

en: Enable _window and button sounds
hy: Ակտիվացնել _պատուհանը և ձայնի կոճակը

en: Stop
hy: Դադար

en: Test
hy: Թեստ

en: Microphone Volume
hy: Խոսափողի ուժգնություն

en: Sound Output Volume
hy: Խոսափողի Ելքի ՈՒժգնություն

en: Failed to start Sound Preferences: %s
hy: Չհաջողվեց սկսել Ձայնային Նախընտրանքները: %s

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Mono
hy: Մոնո

en: Front Left
hy: Առջև Ձախ

en: Front Right
hy: Առջև Աջ

en: Front Center
hy: Առջև Կենտրոն

en: Rear Left
hy: Հետև Ձախ

en: Rear Right
hy: Հետև Աջ

en: Rear Center
hy: Հետև Կենտրոն

en: Front Left of Center
hy: Առջևի Ձախ կենտրոնի

en: Front Right of Center
hy: Առջևի Աջ կենտրոնի

en: Side Left
hy: Ձախ Կողմ

en: Side Right
hy: Աջ Կողմ

en: Top Front Left
hy: Վերին Առջևի Ձախ

en: Top Front Right
hy: Վերին Առջևի Աջ

en: Top Front Center
hy: Վերին Առջևի ՁԿենտրոն

en: Top Center
hy: Վերև կենտրոն

en: Top Rear Left
hy: Վերև Հետև Ձախ

en: Top Rear Right
hy: Վերև Հետև Աջ

en: Top Rear Center
hy: Վերև Հետև Կենտրոն

en: Stereo
hy: Ստերեո

en: Surround 4.0
hy: Շրջապատել 4.0

en: Surround 4.1
hy: Շրջապատել 4.1

en: Surround 5.0
hy: Շրջապատել 5.0

en: Surround 5.1
hy: Շրջապատել 5.1

en: Surround 7.1
hy: Շրջապատել 7.1
