mate-media 1.25.0 - en to ia translation catalogue (7 entries)

en: Sound
ia: Sono

en: Version of this application
ia: Version de iste application

en: _Sound Preferences
ia: Preferentias de _sono

en: Name
ia: Nomine

en: Applications
ia: Applicationes

en: Type
ia: Typo

en: Unknown
ia: Incognite
