mate-media 1.25.0 - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Sound
ka: ხმა

en: Volume Control
ka: ხმის კონტროლი

en: Version of this application
ka: პროგრამის ვერსია

[ctx: balance]
en: Left
ka: მარცხნივ

[ctx: balance]
en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Disabled
ka: გამორთული

en: Name
ka: სახელი

en: Applications
ka: პროგრამები

en: Custom
ka: სხვა

en: Default
ka: ნაგულისხმევი

en: Type
ka: ტიპი

en: Stop
ka: სტოპ

en: Unknown
ka: უცნობი
