mate-media 1.25.0 - en to kab translation catalogue (10 entries)

en: Sound
kab: Imesli

en: Startup page
kab: Asebter n tnekra

[ctx: balance]
en: Left
kab: Aẓelmaḍ

[ctx: balance]
en: Right
kab: Ayfus

en: Mute
kab: Susem

en: Name
kab: Isem

en: Applications
kab: Isnasen

en: Default
kab: Prédéfini(e)

en: Type
kab: Anaw

en: Unknown
kab: Arussin
