mate-media 1.25.0 - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Sound
ku: Deng

en: Volume Control
ku: Kontrolkirina Deng

en: Version of this application
ku: Guhertoya vê sepanê

[ctx: balance]
en: Left
ku: Çep

[ctx: balance]
en: Right
ku: Rast

[ctx: volume]
en: 100%
ku: %100

en: Disabled
ku: Neçalak

en: Name
ku: Nav

en: Hardware
ku: Hişkalav

en: Applications
ku: Sepan

en: Custom
ku: Taybet

en: Default
ku: Wekî heyî

en: Type
ku: Cure

en: Stop
ku: Rawestîne

en: Unknown
ku: Nenas
