mate-media 1.25.0 - en to lt translation catalogue (91 entries)

en: Sound
lt: Garsas

en: Change sound volume and sound events
lt: Keisti garsį ir susieti garsus su įvykiais

en: Volume Control
lt: Garsio valdymas

en: Show desktop volume control
lt: Rodyti darbalaukio garsio valdiklį

en: Sound system is not available
lt: Garso sistema nepasiekiama

en: Waiting for sound system to respond
lt: Laukiama garsų sistemos atsakymo

en: Sound system backend
lt: Garso sistemos vidinė pusė

en: Enable debug
lt: Įgalinti derinimą

en: Startup page
lt: Pradžios puslapis

en: Version of this application
lt: Šios programos versija

en:  — MATE Volume Control
lt:  — MATE garsio valdymas

en: _Sound Preferences
lt: _Garso nustatymai

en: Mute Output
lt: Nutildyti išvestį

en: Input
lt: Įvestis

en: Output
lt: Išvestis

en: MATE Volume Control Applet
lt: MATE garsio valdymo įtaisas

en: Unmute Output
lt: Įjungti išvesties garsą

en: Volume Control Applet
lt: Garsio valdymo įtaisas

[ctx: balance]
en: Left
lt: Kairėje

[ctx: balance]
en: Right
lt: Dešinėje

[ctx: balance]
en: Rear
lt: Galas

[ctx: balance]
en: Front
lt: Priekis

[ctx: balance]
en: Minimum
lt: Minimumas

[ctx: balance]
en: Maximum
lt: Maksimumas

en: _Balance:
lt: _Balansas:

en: _Fade:
lt: _Perėjimas:

en: _Subwoofer:
lt: _Žemų dažnių garsiakalbis:

[ctx: volume]
en: Unamplified
lt: Nesustiprintas

en: Mute
lt: Nutildyti

en: _Profile:
lt: _Profilis:

en: Co_nnector:
lt: J_ungtis:

en: Disabled
lt: Išjungtas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Speaker Testing for %s
lt: %s garsiakalbių tikrinimas

en: Test Speakers
lt: Tikrinti garsiakalbius

en: Sound Effects
lt: Garso efektai

en: _Alert volume:
lt: Įspėjimo _garsis:

en: _Output volume:
lt: Išvesties _garsis:

en: Hardware
lt: Aparatinė įranga

en: C_hoose a device to configure:
lt: Pasi_rinkite derintiną įrenginį:

en: Settings for the selected device:
lt: Pasirinkto įrenginio nustatymai:

en: _Input volume:
lt: Į_vesties garsis:

en: Input level:
lt: Įvesties lygis:

en: C_hoose a device for sound input:
lt: Pasi_rinkite garso įvesties įrenginį:

en: C_hoose a device for sound output:
lt: Pasi_rinkite garso išvesties įrenginį:

en: Applications
lt: Programos

en: No application is currently playing or recording audio.
lt: Šiuo metu jokia programa negroja ir neįrašinėja garso.

en: Sound Preferences
lt: Garso nustatymai

en: No sounds
lt: Jokių garsų

en: Built-in
lt: Įtaisytasis

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Testing event sound
lt: Bandomasis įvykio signalas

en: Default
lt: Numatytasis

en: From theme
lt: Iš temos

en: Type
lt: Tipas

en: Sound _theme:
lt: Garsų _tema:

en: C_hoose an alert sound:
lt: Pasi_rinkite įspėjimo garsą:

en: Enable _window and button sounds
lt: Įjungti _langų ir mygtukų garsus

en: Stop
lt: Sustabdyti

en: Test
lt: Tikrinti

en: Microphone Volume
lt: Mikrofono garsis

en: Sound Output Volume
lt: Išvesties garsis

en: MATE Volume Control StatusIcon
lt: MATE garso valdymo būsenos piktograma

en: Failed to start Sound Preferences: %s
lt: Nepavyko atverti garso nustatymų: %s

en: Muted at
lt: Nutildyta ties

en: Unmute
lt: Įjungti garsą

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Front Left
lt: Priekinis kairysis

en: Front Right
lt: Priekinis dešinysis

en: Front Center
lt: Priekinis vidurinis

en: Rear Left
lt: Užpakalinis kairysis

en: Rear Right
lt: Užpakalinis dešinysis

en: Rear Center
lt: Užpakalinis vidurinis

en: Front Left of Center
lt: Priekinis kairysis arba vidurinis

en: Front Right of Center
lt: Priekinis dešinysis arba vidurinis

en: Side Left
lt: Šoninis kairysis

en: Side Right
lt: Šoninis dešinysis

en: Top Front Left
lt: Viršutinis priekinis kairysis

en: Top Front Right
lt: Viršutinis priekinis dešinysis

en: Top Front Center
lt: Viršutinis priekinis vidurinis

en: Top Center
lt: Viršutinis vidurinis

en: Top Rear Left
lt: Viršutinis užpakalinis kairysis

en: Top Rear Right
lt: Viršutinis užpakalinis dešinysis

en: Top Rear Center
lt: Viršutinis užpakalinis vidurinis

en: Surround 4.0
lt: „Surround“ 4.0

en: Surround 4.1
lt: „Surround“ 4.1

en: Surround 5.0
lt: „Surround“ 5.0

en: Surround 5.1
lt: „Surround“ 5.1

en: Surround 7.1
lt: „Surround“ 7.1

en: Volume Control Factory
lt: Garsumo valdymo gamykla

en:  — MATE Volume Control Status Icon
lt:  — MATE garsio valdymo būsenos piktograma
