mate-media 1.25.0 - en to mg translation catalogue (13 entries)

en: Sound
mg: Feo

en: Volume Control
mg: Fanamafisam-peo

en: Version of this application
mg: Ny kinovan'io rindranasa io

[ctx: balance]
en: Left
mg: Ankavia

[ctx: balance]
en: Right
mg: Ankavanana

en: Disabled
mg: Natsahatra

en: Name
mg: Anarana

en: Applications
mg: Rindran'asa

en: Custom
mg: Safidy

en: Default
mg: Tsotra

en: Type
mg: Karazana

en: Stop
mg: Ajanony

en: Unknown
mg: Tsy fantatra
