mate-media 1.25.0 - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Sound
mn: Аудио

en: Volume Control
mn: Дууны хянагч

en: Version of this application
mn: Энэ програмын хувилбар

[ctx: balance]
en: Left
mn: Зүүн

[ctx: balance]
en: Right
mn: Баруун

en: Disabled
mn: Хаагдсан

en: Name
mn: Нэр

en: Hardware
mn: Техник хангамж

en: Applications
mn: Програм

en: Custom
mn: Хэрэглэгч тод.

en: Default
mn: Стандарт

en: Type
mn: Төрөл

en: Stop
mn: Зогс

en: Unknown
mn: Тодорхойлогдоогүй
