mate-media 1.25.0 - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Sound
ne: ध्वनि

en: Volume Control
ne: भोल्युम नियन्त्रण

en: Version of this application
ne: यस अनुप्रयोगको संस्करण

[ctx: balance]
en: Left
ne: बायाँ

[ctx: balance]
en: Right
ne: दायाँ

[ctx: volume]
en: 100%
ne: १००%

en: Disabled
ne: असक्षम पारिएको छ

en: Name
ne: नाम

en: Hardware
ne: हार्डवेयर

en: Applications
ne: अनुप्रयोग

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Type
ne: प्रकार

en: Stop
ne: रोक्नुहोस्

en: Unknown
ne: अज्ञात
