mate-media 1.25.0 - en to nso translation catalogue (6 entries)

en: Sound
nso: Modumo

en: Disabled
nso: Paledišitšwe

en: Name
nso: Leina

en: Applications
nso: Ditirišo

en: Type
nso: Mohuta

en: Unknown
nso: Ga e tsebje
