mate-media 1.25.0 - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Sound
ps: غږ

en: Volume Control
ps: غږ مهار

en: Version of this application
ps: د دې کاريال نسخه

[ctx: balance]
en: Left
ps: کيڼ

[ctx: balance]
en: Right
ps: ښي

[ctx: volume]
en: 100%
ps: ۱۰۰٪

en: Disabled
ps: ناتوانول شوی

en: Name
ps: نوم

en: Hardware
ps: هډوتري

en: Applications
ps: کاريالونه

en: Custom
ps: دوديز

en: Default
ps: تلواله

en: Type
ps: ډول

en: Stop
ps: تمول

en: Unknown
ps: ناپېژندلی
