mate-media 1.25.0 - en to rw translation catalogue (10 entries)

en: Sound
rw: Ijwi

[ctx: balance]
en: Left
rw: Ibumoso

[ctx: balance]
en: Right
rw: Iburyo

en: Disabled
rw: Yahagaritswe

en: Name
rw: Izina

en: Applications
rw: Porogaramu

en: Default
rw: Mburabuzi

en: Type
rw: Ubwoko

en: Stop
rw: Guhagarara

en: Unknown
rw: Kitazwi
