mate-media 1.25.0 - en to sc translation catalogue (5 entries)

en: Sound
sc: Sonu

en: Change sound volume and sound events
sc: Muda volùmene e eventos de su sonu

en: Name
sc: Nùmene

en: Type
sc: Tipu

en: Unknown
sc: Disconnotu
