mate-media 1.25.0 - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Sound
si: ශබ්දය

en: Volume Control
si: හඬ පාලකය

en: Version of this application
si: මෙම යෙදුමෙ වෙළුම

[ctx: balance]
en: Left
si: වම

[ctx: balance]
en: Right
si: දකුණ

en: Disabled
si: අක්‍රීය

en: Name
si: නම

en: Hardware
si: දෘඩාංග

en: Applications
si: යෙදුම්

en: Custom
si: රිසිකළ

en: Default
si: ප්‍රකෘතිය

en: Type
si: වර්‍ගය

en: Stop
si: නවතන්න

en: Unknown
si: නොදන්නා
