mate-media 1.25.0 - en to sk translation catalogue (76 entries)

en: Sound
sk: Zvuk

en: Change sound volume and sound events
sk: Zmení hlasitosť zvuku a priradí zvuky k udalostiam

en: Volume Control
sk: Ovládanie hlasitosti

en: Show desktop volume control
sk: Zobrazí ovládanie hlasitosti pracovného prostredia

en: Sound system is not available
sk: Zvukový systém nie je dostupný

en: Waiting for sound system to respond
sk: Čakanie na odpoveď zvukového systému

en: Sound system backend
sk: Backend zvukového systému

en: Enable debug
sk: Povoliť ladenie

en: Startup page
sk: Spúšťacia stránka

en: Version of this application
sk: Verzia tohto programu

en:  — MATE Volume Control
sk:  — Ovládanie hlasitosti MATE

en: _Sound Preferences
sk: Na_stavenia zvuku

en: Input
sk: Vstup

en: Output
sk: Výstup

en: MATE Volume Control Applet
sk: MATE applet na ovládanie hlasitosti

[ctx: balance]
en: Left
sk: Vľavo

[ctx: balance]
en: Right
sk: Vpravo

[ctx: balance]
en: Rear
sk: Zadný

[ctx: balance]
en: Front
sk: Predný

en: _Balance:
sk: Vyváž_enie:

en: _Fade:
sk: _Prelínanie:

[ctx: volume]
en: Unamplified
sk: Nezosilnené

en: Mute
sk: Stlmiť

en: _Profile:
sk: _Profil:

en: Co_nnector:
sk: Ko_nektor:

en: Disabled
sk: Zakázaný

en: Name
sk: Názov

en: Speaker Testing for %s
sk: Testovanie reproduktora %s

en: Test Speakers
sk: Otestovať reproduktory

en: Sound Effects
sk: Zvukové efekty

en: _Alert volume:
sk: Hl_asitosť upozornení:

en: _Output volume:
sk: Výst_upná hlasitosť:

en: Hardware
sk: Hardvér

en: C_hoose a device to configure:
sk: Zariadenie nastavíte je_ho vybraním:

en: Settings for the selected device:
sk: Nastavenie vybraného zariadenia:

en: _Input volume:
sk: Vstupná hlas_itosť:

en: Input level:
sk: Vstupná úroveň:

en: C_hoose a device for sound input:
sk: V_yberte zariadenie zvukového vstupu:

en: C_hoose a device for sound output:
sk: V_yberte zariadenie zvukového výstupu:

en: Applications
sk: Programy

en: No application is currently playing or recording audio.
sk: Žiadny program momentálne neprehráva alebo nenahráva zvuk.

en: Sound Preferences
sk: Nastavenia zvuku

en: No sounds
sk: Bez zvukov

en: Built-in
sk: Zabudované

en: Custom
sk: Vlastná

en: Testing event sound
sk: Testujú sa zvuky udalostí

en: Default
sk: Predvolené

en: From theme
sk: Z témy

en: Type
sk: Typ

en: Sound _theme:
sk: _Téma zvuku:

en: C_hoose an alert sound:
sk: V_yberte zvuk upozornení:

en: Enable _window and button sounds
sk: P_ovoliť zvuky okien a tlačidiel

en: Stop
sk: Zastaviť

en: Test
sk: Otestovať

en: Microphone Volume
sk: Hlasitosť mikrofónu

en: Sound Output Volume
sk: Hlasitosť výstupného zvuku

en: Failed to start Sound Preferences: %s
sk: Nepodarilo sa spustiť nastavenia zvuku: %s

en: Muted at
sk: Stlmené na

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Front Left
sk: Predný ľavý

en: Front Right
sk: Predný pravý

en: Front Center
sk: Predný stredový

en: Rear Left
sk: Zadný ľavý

en: Rear Right
sk: Zadný pravý

en: Rear Center
sk: Zadný stredový

en: Front Left of Center
sk: Predný ľavý stredový

en: Front Right of Center
sk: Predný pravý stredový

en: Side Left
sk: Bočný ľavý

en: Side Right
sk: Bočný pravý

en: Top Front Left
sk: Horný predný ľavý

en: Top Front Right
sk: Horný predný pravý

en: Top Front Center
sk: Horný predný stredový

en: Top Center
sk: Horný stredový

en: Top Rear Left
sk: Horný zadný ľavý

en: Top Rear Right
sk: Horný zadný pravý

en: Top Rear Center
sk: Horný zadný stredový
