mate-media 1.25.0 - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Sound
sq: Zëri

en: Volume Control
sq: Kontrolli i volumit

en: Startup page
sq: Faqja e nisjes

en: Version of this application
sq: Versioni i këtij programi

en:  — MATE Volume Control
sq: — MATEKontrolli i Volumit

[ctx: balance]
en: Left
sq: Majtas

[ctx: balance]
en: Right
sq: Djathtas

[ctx: balance]
en: Maximum
sq: Maksimum

en: _Balance:
sq: _Balanca:

en: Mute
sq: Heshtur

en: _Profile:
sq: _Profilet:

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Name
sq: Emri

en: Speaker Testing for %s
sq: Ttestimi Bokseve për %s

en: Test Speakers
sq: Testo Bokset

en: Sound Effects
sq: Efektet Zanore

en: Hardware
sq: Pajisje

en: Settings for the selected device:
sq: Konfigurime për dispozitivët e përzgjedhur:

en: Applications
sq: Programe

en: Sound Preferences
sq: Preferencat Zanore

en: No sounds
sq: Ska zë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Default
sq: E parazgjedhur

en: Type
sq: Lloji

en: Stop
sq: Ndalo

en: Microphone Volume
sq: Volumi i mikrofonit

en: Unknown
sq: Panjohur
