mate-media 1.25.0 - en to sr@latin translation catalogue (57 entries)

en: Sound
sr@latin: Zvuk

en: Change sound volume and sound events
sr@latin: Menja jačinu zvuka i dodeljuje zvuke događajima

en: Volume Control
sr@latin: Upravljanje zvukom

en: Show desktop volume control
sr@latin: Prikaži kontrolu jačine zvuka

en: Waiting for sound system to respond
sr@latin: Čekam na odgovor zvučnog sistema

en: Startup page
sr@latin: Početna stranica

en: Version of this application
sr@latin: Verzija ovog programa

en:  — MATE Volume Control
sr@latin:  — Gnomovo upravljanje zvukom

en: _Sound Preferences
sr@latin: Podesi zvuk

en: Input
sr@latin: Ulaz

en: Output
sr@latin: Izlaz

[ctx: balance]
en: Left
sr@latin: Levi

[ctx: balance]
en: Right
sr@latin: Desni

[ctx: balance]
en: Rear
sr@latin: Zadnji

[ctx: balance]
en: Front
sr@latin: Prednji

[ctx: balance]
en: Minimum
sr@latin: Majtiše

[ctx: balance]
en: Maximum
sr@latin: Najglasnije

en: _Balance:
sr@latin: _Odnos:

en: _Fade:
sr@latin: _Izbledi:

en: _Subwoofer:
sr@latin: _Subvufer

[ctx: volume]
en: Unamplified
sr@latin: Bez pojačavanja

en: Mute
sr@latin: Utišaj

en: _Profile:
sr@latin: _Profil:

en: Co_nnector:
sr@latin: _Konektor:

en: Disabled
sr@latin: Onemogućeno

en: Name
sr@latin: Ime

en: Speaker Testing for %s
sr@latin: Proba zvučnika %s

en: Test Speakers
sr@latin: Proba zvučnika

en: Sound Effects
sr@latin: Zvučni efekti

en: _Alert volume:
sr@latin: Jačina zvuka za _upozorenja:

en: _Output volume:
sr@latin: Jačina _zvuka na izlazu:

en: Hardware
sr@latin: Uređaji

en: C_hoose a device to configure:
sr@latin: Izaberite uređaj _radi podešavanja:

en: Settings for the selected device:
sr@latin: Podešavanja za izabrani uređaj:

en: _Input volume:
sr@latin: Jačina z_vuka na ulazu:

en: Input level:
sr@latin: Ulazni nivo:

en: C_hoose a device for sound input:
sr@latin: Izaberite uređaj kao zvučni ulaz:

en: C_hoose a device for sound output:
sr@latin: Izaberite uređaj kao zvučni izlaz:

en: Applications
sr@latin: Programi

en: No application is currently playing or recording audio.
sr@latin: Ni jedan program ne pušta ili snima zvuk.

en: Sound Preferences
sr@latin: Postavke zvuka

en: No sounds
sr@latin: Bez zvuka

en: Built-in
sr@latin: Ugrađeno

en: Custom
sr@latin: Proizvoljno

en: Testing event sound
sr@latin: Provera zvuka za događaj

en: Default
sr@latin: Uobičajno

en: From theme
sr@latin: Iz teme

en: Type
sr@latin: Vrsta

en: Sound _theme:
sr@latin: _Tema za zvuk:

en: C_hoose an alert sound:
sr@latin: I_zaberite zvuk za upozorenje:

en: Enable _window and button sounds
sr@latin: Omo_gući zvuke za prozore i dugmiće

en: Stop
sr@latin: Zaustavi

en: Test
sr@latin: Proba

en: Microphone Volume
sr@latin: Jačina mikrofona

en: Sound Output Volume
sr@latin: Jačina izlaznog zvuka

en: Failed to start Sound Preferences: %s
sr@latin: Ne mogu da pokrenem zvučne postavke: %s

en: Unknown
sr@latin: Nepoznat
