mate-media 1.25.0 - en to tk translation catalogue (6 entries)

en: Volume Control
tk: Hejim Kontroli

en: Name
tk: Ad

en: Custom
tk: Şahsy

en: Type
tk: Hil

en: Stop
tk: Dur

en: Unknown
tk: Natanyş
