mate-media 1.25.0 - en to wa translation catalogue (13 entries)

en: Sound
wa: Son

en: Volume Control
wa: Contrôle do volume

en: Version of this application
wa: Li modêye di ci programe chal

[ctx: balance]
en: Left
wa: Hintche

[ctx: balance]
en: Right
wa: Droete

en: Disabled
wa: Dismetou

en: Name
wa: No

en: Applications
wa: Programes

en: Custom
wa: A vosse môde

en: Default
wa: Prémetou

en: Type
wa: Sôre

en: Stop
wa: Arester

en: Unknown
wa: Nén cnoxhou
