mate-media 1.25.0 - en to xh translation catalogue (13 entries)

en: Sound
xh: Isandi

en: Volume Control
xh: Ulawulo lweSandi

en: Version of this application
xh: Inguqulelo yale nkqubo

[ctx: volume]
en: 100%
xh: i-100 le-%

en: Disabled
xh: Ukhubazekile

en: Name
xh: Igama

en: Applications
xh: Iinkqubo

en: Custom
xh: Ukuzenzela

en: Default
xh: Esilelayo

en: Type
xh: Uhlobo

en: Stop
xh: Misa

en: Unknown
xh: Ayaziwa

en: LFE
xh: I-LFE
