mate-media 1.25.0 - en to zu translation catalogue (6 entries)

en: Sound
zu: Umsindo

en: Disabled
zu: Ayinamandla

en: Name
zu: Igama

en: Applications
zu: Izisebenziso

en: Type
zu: Uhlobo

en: Unknown
zu: Ayaziwa
