MATE Desktop Environment - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Preferences
af: Voorkeure

en: About
af: Aangaande

en: Options
af: Keuses

en: Applications
af: Toepassings

en: Plugins
af: Inproppe

en: Dictionary
af: Woordeboek

en: Computer
af: Rekenaar

en: Icon size:
af: Ikoon grootte:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
af: Plekke

en: Home Folder
af: Tuisgids

en: Network
af: Netwerk

en: Desktop
af: Werkskerm

en: Trash
af: Asblik

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
af: Stelsel

en: Control Center
af: Beheersentrum

en: Lock Screen
af: Sluit skerm

en: Quit
af: Sluit af

en: Select a folder
af: Kies 'n gids

en: Images
af: Beelde

en: Name
af: Naam

en: Path
af: Pad

en: Name:
af: Naam:

note: i18n
en: Search:
af: Soek:

note: i18n
en: Remove
af: Verwyder

en: All
af: Almal

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
af: Blaai deur alle plaaslike en afgeleë skywe en gidse wat toeganklik is vanaf hierdie rekenaar

en: Open your personal folder
af: Open u persoonlike gids
