MATE Desktop Environment - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Preferences
az: Qurğular

en: About
az: Haqqında

en: pixels
az: piksel

en: Options
az: Seçimlər

en: Applications
az: Proqramlar

en: Plugins
az: Əlavələr

en: Dictionary
az: Lüğət

en: Computer
az: Kompüter

en: Icon size:
az: Piktoqram ölçüsü:

en: Home Folder
az: Ev Qovluğu

en: Network
az: Şəbəkə

en: Desktop
az: İş Masası

en: Trash
az: Zibil Qutusu

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
az: Sistem

en: Images
az: Rəsmlər

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Cığır

en: Name:
az: Ad:

note: i18n
en: Remove
az: Çıxart

en: All
az: Hamısı
