MATE Desktop Environment - en to bs translation catalogue (81 entries)

en: Menu
bs: Meni

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
bs: Nije moglo učitati plugin:

en: Preferences
bs: Postavke

en: Edit menu
bs: Uredi meni

en: Reload plugins
bs: Ponovno učitaj plugine

en: About
bs: O

note: i18n
en: Menu preferences
bs: Postavke menija

en: Show application comments
bs: Prikaži komentare aplikacija

en: Show category icons
bs: Prikaži ikone kategorija

en: Remember the last category or search
bs: Zapamti zadnju kategoriju ili pretragu

en: Border width:
bs: Širina granice:

en: pixels
bs: piksel

en: Button text:
bs: Tekst dugma:

en: Options
bs: Opcije

en: Applications
bs: Aplikacije

en: Favorites
bs: Omiljeni

en: Main button
bs: Glavno dugme

en: Plugins
bs: Plugini

en: Dictionary
bs: Rječnik

en: Computer
bs: Računar

note: self.builder.get_object("applicationsLabel").set_text(_("Applications")) self.builder.get_object("favoritesLabel").set_text(_("Favorites"))
en: Number of columns:
bs: Broj kolona:

en: Icon size:
bs: Veličina ikone:

en: Search command:
bs: Komanda za pretraživanje:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
bs: Mjesta

en: Height:
bs: Visina:

en: Home Folder
bs: Početni direktorij

en: Network
bs: Mreža

en: Desktop
bs: Radna površina

en: Trash
bs: Smeće

en: Custom Places:
bs: Postavljena mjesta:

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
bs: Sistem

en: Package Manager
bs: Paketni Menadžer

en: Control Center
bs: Kontrolni Centar

en: Lock Screen
bs: Zaključaj ekran

en: Log Out
bs: Odjava

en: Quit
bs: Izađi

en: Edit Place
bs: Uredi mjesto

en: New Place
bs: Novo mjesto

en: Select a folder
bs: Odaberi folder

en: Keyboard shortcut:
bs: Skraćenica:

en: Images
bs: Slike

en: Name
bs: Naziv

en: Path
bs: Putanja

en: Name:
bs: Naziv:

en: Path:
bs: Putanja:

note: i18n
en: Search:
bs: Traži:

en: All applications
bs: Sve aplikacije

en: Search Google for %s
bs: Pretraži Google za %s

en: Search Wikipedia for %s
bs: Pretraži Wikipediju za %s

en: Lookup %s in Dictionary
bs: Traži za %s u riječniku

en: Search Computer for %s
bs: Pretraži Računar za %s

note: i18n
en: Add to desktop
bs: Dodaj na radnu površinu

en: Add to panel
bs: Dodaj na panel

en: Insert separator
bs: Unesi razmak

en: Launch
bs: Pokreni

en: Remove from favorites
bs: Ukloni sa omiljeni

en: Edit properties
bs: Uredi postavke

note: i18n
en: Remove
bs: Ukloni

en: Show in my favorites
bs: Prikaži u mojim omiljenim

en: Delete from menu
bs: Obriši sa menija

en: Search Google
bs: Pretraži Google

en: Search Wikipedia
bs: Pretraži Wikipediju

en: Lookup Dictionary
bs: Pretraži riječnik

en: Search Computer
bs: Pretraži Računar

en: All
bs: Sve

en: Show all applications
bs: Prikaži sve aplikacije

en: Install, remove and upgrade software packages
bs: Instalirajte, uklonite i ažurirajte pakete

en: Configure your system
bs: Podesite vaš sistem

en: Use the command line
bs: Koristite komandnu liniju

en: Requires password to unlock
bs: Potrebna je šifra za otključavanje

en: Logout
bs: Odjavi se

en: Log out or switch user
bs: Odjavite se ili promijenite korisnika

en: Shutdown, restart, suspend or hibernate
bs: Ugasite, ponovno pokrenite, suspendirajte ili hibernirajte računar

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
bs: Pretraži sve lokalne i daljinske diskove i foldere pristupačne sa ovog računara

en: Open your personal folder
bs: Otvori lični folder

en: Browse bookmarked and local network locations
bs: Pregledajte zabilježene i lokalne mrežne lokacije

en: Browse items placed on the desktop
bs: Pregledajte stavke postavljene na radnoj površini

en: Browse deleted files
bs: Pregledajte obrisane fajlove

en: Empty trash
bs: Isprazni smeće

note: Set 'heading' property for plugin
en: Recent documents
bs: Skorašnji dokumenti

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
bs: Pritisnite Escape ili kliknite opet da bi prekinuli operaciju.
