MATE Desktop Environment - en to cs translation catalogue (107 entries)

en: Menu
cs: Nabídka

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
cs: Nelze nahrát zásuvný modul:

en: Couldn't initialize plugin
cs: Nelze inicializovat zásuvný modul

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Edit menu
cs: Upravit nabídku

en: Reload plugins
cs: Znovu nahrát zásuvné moduly

en: About
cs: O aplikaci

note: i18n
en: Menu preferences
cs: Předvolby nabídky

en: Always start with favorites pane
cs: Vždy spustit s panelem oblíbených

en: Show button icon
cs: Zobrazovat ikony tlačítek

en: Show recent documents plugin
cs: Zobrazit zásuvný modul pro nedávné dokumenty

en: Show applications plugin
cs: Zobrazit zásuvný modul pro aplikace

en: Show system plugin
cs: Zobrazit zásuvný modul pro systém

en: Show places plugin
cs: Zobrazit zásuvný modul pro umístění

en: Show application comments
cs: Zobrazit komentáře aplikací

en: Show category icons
cs: Zobrazit ikony kategorií

en: Hover
cs: Aktivace bez kliknutí, přejetím kurzoru

en: Remember the last category or search
cs: Pamatovat si poslední kategorii či hledání

en: Swap name and generic name
cs: Prohodit název a obecný název

en: Border width:
cs: Šířka rámečku:

en: pixels
cs: pixelů

en: Button text:
cs: Text tlačítka:

en: Options
cs: Volby

en: Applications
cs: Aplikace

en: Favorites
cs: Oblíbené

en: Main button
cs: Hlavní tlačítko

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Always show search suggestions
cs: Vždy zobrazovat návrhy vyhledávání

en: Search Engines:
cs: Vyhledávače:

en: Wikipedia
cs: Wikipedie

en: Dictionary
cs: Slovník

en: Computer
cs: Počítač

note: self.builder.get_object("applicationsLabel").set_text(_("Applications")) self.builder.get_object("favoritesLabel").set_text(_("Favorites"))
en: Number of columns:
cs: Počet sloupců:

en: Icon size:
cs: Velikost ikony:

en: Hover delay (ms):
cs: Zpoždění aktivace bez kliknutí (ms):

en: Search command:
cs: Příkaz hledání:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
cs: Místa

en: Allow Scrollbar
cs: Povolit posuvník

en: Show GTK+ Bookmarks
cs: Zobrazit záložky GTK+

en: Height:
cs: Výška:

en: Toggle Default Places:
cs: Přepnout výchozí místa:

en: Home Folder
cs: Domovská složka

en: Network
cs: Síť

en: Desktop
cs: Pracovní plocha

en: Trash
cs: Koš

en: Custom Places:
cs: Vlastní umístění:

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
cs: Systém

en: Toggle Default Items:
cs: Přepnout výchozí položky:

en: Package Manager
cs: Správce balíčků

en: Control Center
cs: Ovládací centrum

en: Terminal
cs: Terminál

en: Lock Screen
cs: Uzamknout obrazovku

en: Log Out
cs: Odhlášení

en: Quit
cs: Ukončit

en: Edit Place
cs: Upravit umístění

en: New Place
cs: Nové umístění

en: Select a folder
cs: Zvolte složku

en: Keyboard shortcut:
cs: Klávesová zkratka:

en: Images
cs: Obrázky

en: Name
cs: Název

en: Path
cs: Cesta

en: Name:
cs: Název:

en: Path:
cs: Cesta:

note: i18n
en: Search:
cs: Hledat:

en: All applications
cs: Všechny aplikace

en: Search DuckDuckGo for %s
cs: Vyhledat %s pomocí DuckDuckGo

en: Search Google for %s
cs: Vyhledat %s pomocí Google

en: Search Wikipedia for %s
cs: Vyhledat %s pomocí Wikipedie

en: Lookup %s in Dictionary
cs: Vyhledat %s ve slovníku

en: Search Computer for %s
cs: Vyhledat %s v počítači

note: i18n
en: Add to desktop
cs: Přidat na pracovní plochu

en: Add to panel
cs: Přidat na panel

en: Insert space
cs: Vložit mezeru

en: Insert separator
cs: Vložit oddělovač

en: Launch
cs: Spustit

en: Remove from favorites
cs: Odstranit z oblíbených

en: Edit properties
cs: Upravit vlastnosti

note: i18n
en: Remove
cs: Odstranit

en: Show in my favorites
cs: Zobrazit v oblíbených

en: Delete from menu
cs: Odstranit z nabídky

en: Search DuckDuckGo
cs: Prohledat DuckDuckGo

en: Search Google
cs: Prohledat Google

en: Search Wikipedia
cs: Prohledat Wikipedii

en: Lookup Dictionary
cs: Prohledat slovník

en: Search Computer
cs: Prohledat počítač

en: Couldn't save favorites. Check if you have write access to ~/.config/mate-menu
cs: Nelze uložit oblíbené. Zkontrolujte, zda máte povolen zápis do souboru „~/.config/mate-menu”

en: All
cs: Vše

en: Show all applications
cs: Zobrazit všechny aplikace

en: Install, remove and upgrade software packages
cs: Instalace, odebrání a aktualizace balíčků software

en: Configure your system
cs: Nastavení systému

en: Use the command line
cs: Používat příkazový řádek

en: Requires password to unlock
cs: Pro odemčení vyžaduje heslo

en: Logout
cs: Odhlásit se

en: Log out or switch user
cs: Odhlásit nebo přepnout uživatele

en: Shutdown, restart, suspend or hibernate
cs: Vypnout, restartovat, uspat do paměti, uspat na disk

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
cs: Procházet všechny místní a vzdálené disky a složky dostupné z tohoto počítače

en: Open your personal folder
cs: Otevřít osobní složku

en: Browse bookmarked and local network locations
cs: Procházet místa v oblíbených a umístění v místní síti

en: Browse items placed on the desktop
cs: Procházet položky umístěné na ploše

en: Browse deleted files
cs: Procházet smazané soubory

en: Empty trash
cs: Vyprázdnit koš

note: Set 'heading' property for plugin
en: Recent documents
cs: Nedávné dokumenty

en: Click to set a new accelerator key for opening and closing the menu.
cs: Klepnutím nastavíte novou klávesovou zkratku pro otevření a zavření nabídky.

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
cs: Stiskem klávesy Escape či opětovným klepnutím zrušíte operaci.

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
cs: Stiskněte klávesu Backspace pro vymazání existující klávesové zkratky.

en: Pick an accelerator
cs: Vyberte klávesovou zkratku

en: <not set>
cs: <nenastaveno>
