MATE Desktop Environment - en to dz translation catalogue (30 entries)

en: Preferences
dz: དགའ་གདམ་ཚུ།

en: About
dz: སྐོར་ལས།

en: pixels
dz: པིག་སེལསི།

en: Options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ།

en: Applications
dz: གློག་རིམ།

en: Plugins
dz: པལག་ཨིནསི།

en: Dictionary
dz: ཚིག་མཛོད།

en: Computer
dz: གློག་རིག

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
dz: ས་གནས་ཚུ།

en: Home Folder
dz: ཁྱིམ་གྱི་ སྣོད་འཛིན་

en: Network
dz: ཡོངས་འབྲེལ་

en: Desktop
dz: ཌེཀསི་ཊོཔ།

en: Trash
dz: ཕྱགས་ཧོད།

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
dz: རིམ་ལུགས་

en: Control Center
dz: ཚད་འཛིན་ལྟེ་བ་

en: Terminal
dz: ཊར་མི་ནཱལ་།

en: Lock Screen
dz: གསལ་གཞི་ལྡེ་མིག་རྐྱབས།

en: Select a folder
dz: སྣོད་ཐོ་ཅིག་སེལ་འཐུ་འབད།

en: Images
dz: གཟུགས་བརྙན་ཚུ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Path
dz: འགྲུལ་ལམ།

en: Name:
dz: མིང་:།

en: Path:
dz: འགྲུལ་ལམ་:

note: i18n
en: Search:
dz: འཚོལ་ཞིབ་:

note: i18n
en: Remove
dz: རྩ་བསྐྲད་གཏང་།

en: All
dz: ཆ་མཉམ།

en: Use the command line
dz: བཀོད་ལམ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
dz: འ་ནི་གློག་རིག་འདི་ལས་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་བཏུབ་པའི་ ཉེ་གནས་དང་ཐག་རིང་གི་ཌིཀསི་དང་ སྣོད་འཛིན་ཚུ་ བརྡ་འཚོལ་འབད་

en: Open your personal folder
dz: ཁྱོད་རའི་ སྒེར་དོན་གྱི་ སྣོད་འཛིན་ ཁ་ཕྱེ་

en: Browse bookmarked and local network locations
dz: དེབ་རྟགས་བཀལ་ཡོད་མི་དང་ ཉེ་གནས་ཡོངས་འབྲེལ་གནས་ཁོངས་ཚུ་ བརྡ་འཚོལ་འབད་
