MATE Desktop Environment - en to eo translation catalogue (48 entries)

en: Menu
eo: Menuo

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
eo: Kromprogramo ne ŝargeblas:

en: Couldn't initialize plugin
eo: Ne povis inici kromprogramon

en: Preferences
eo: Agordoj

en: Edit menu
eo: Redakti menuo

en: Reload plugins
eo: Reŝargi kromaĵoj

en: About
eo: Pri

note: i18n
en: Menu preferences
eo: Agordoj de menuoj

en: pixels
eo: rastrumeroj

en: Options
eo: Opcioj

en: Applications
eo: Aplikaĵoj

en: Favorites
eo: Favoritoj

en: Plugins
eo: Kromaĵoj

en: Search Engines:
eo: Serĉiloj:

en: Google
eo: Guglo

en: Wikipedia
eo: Vikipedio

en: Dictionary
eo: Vortaro

en: Computer
eo: Komputilo

en: Icon size:
eo: Piktograma grando:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
eo: Ejoj

en: Height:
eo: Alto:

en: Home Folder
eo: Hejmujo

en: Network
eo: Reto

en: Desktop
eo: Labortablo

en: Trash
eo: Rubujo

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
eo: Sistemo

en: Terminal
eo: Terminalo

en: Lock Screen
eo: Ŝlosi la ekranon

en: Select a folder
eo: Elekti dosierujon

en: Images
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Path
eo: Vojo

en: Name:
eo: Nomo:

en: Path:
eo: Vojo:

note: i18n
en: Search:
eo: Serĉi:

en: Launch
eo: Lanĉi

note: i18n
en: Remove
eo: Forigi

en: Search DuckDuckGo
eo: Serĉi DuckDuckGo

en: Search Google
eo: Serĉi Guglo

en: Search Wikipedia
eo: Serĉi Vikipedio

en: Search Computer
eo: Serĉi komputilo

en: All
eo: Ĉio

en: Use the command line
eo: Uzi komandolinion

en: Logout
eo: Elsaluto

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
eo: Foliumu ĉiujn lokajn kaj forajn diskojn kaj dosierujojn atingeblajn de ĉi tiu komputilo.

en: Open your personal folder
eo: Malfermi vian personan dosierujon

en: Browse bookmarked and local network locations
eo: Foliumi legosignitajn kaj lokajn retlokojn

en: Empty trash
eo: Malplenigi rubujon
