MATE Desktop Environment - en to et translation catalogue (86 entries)

en: Menu
et: Menüü

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
et: Pluginat pole võimalik laadida:

en: Couldn't initialize plugin
et: Pluginat pole võimalik lähtestada

en: Preferences
et: Eelistused

en: Edit menu
et: Redigeeri menüüd

en: Reload plugins
et: Laadi pluginad uuesti

en: About
et: Programmist lähemalt

note: i18n
en: Menu preferences
et: Menüü eelistused

en: Show button icon
et: Näita nupu ikooni

en: Show recent documents plugin
et: Näisa viimati kasutatud dokumentide pluginat

en: Show applications plugin
et: Näita rakenduste pluginat

en: Show system plugin
et: Näita süsteemi pluginat

en: Show places plugin
et: Näita asukohtade pluginat

en: Show application comments
et: Näita rakenduse kommentaare

en: Show category icons
et: Näita kategooriate ikoone

en: Remember the last category or search
et: Mäleta viimast kategooriat või otsingut

en: Border width:
et: Äärise laius

en: pixels
et: pikslit

en: Button text:
et: Nupu tekst:

en: Options
et: Valikud

en: Applications
et: Rakendused

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Main button
et: Põhinupp

en: Plugins
et: Pluginad

en: Search Engines:
et: Otsingumootorid:

en: Dictionary
et: Sõnastik

en: Computer
et: Arvuti

note: self.builder.get_object("applicationsLabel").set_text(_("Applications")) self.builder.get_object("favoritesLabel").set_text(_("Favorites"))
en: Number of columns:
et: Veergude arv:

en: Icon size:
et: Ikooni suurus:

en: Search command:
et: Otsimise käsk:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
et: Asukohad

en: Allow Scrollbar
et: Luba kerimisriba

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Home Folder
et: Kodukaust

en: Network
et: Võrk

en: Desktop
et: Töölaud

en: Trash
et: Prügi

en: Custom Places:
et: Kohandatud asukohad:

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
et: Süsteem

en: Package Manager
et: Pakihaldur

en: Control Center
et: Juhtimiskeskus

en: Lock Screen
et: Lukusta ekraan

en: Log Out
et: Logi välja

en: Quit
et: Lõpeta

en: Edit Place
et: Muuda asukohta

en: New Place
et: Uus asukoht

en: Select a folder
et: Vali kataloog

en: Keyboard shortcut:
et: Kiirklahv:

en: Images
et: Pildid

en: Name
et: Nimi

en: Path
et: Rada

en: Name:
et: Nimi:

en: Path:
et: Rada:

note: i18n
en: Search:
et: Otsing:

en: All applications
et: Kõik rakendused

note: i18n
en: Add to desktop
et: Lisa töölauale

en: Add to panel
et: Lisa paneelile

en: Insert separator
et: Lisa eraldaja

en: Launch
et: Käivita

en: Remove from favorites
et: Eemalda lemmikutest

en: Edit properties
et: Redigeeri omadusi

note: i18n
en: Remove
et: Eemalda

en: Show in my favorites
et: Näita minu lemmikutes

en: Delete from menu
et: Kustuta menüüst

en: Search Google
et: Otsi Googlest

en: Search Wikipedia
et: Otsi Vikipeedaist

en: Lookup Dictionary
et: Otsi sõnastikust

en: Search Computer
et: Otsi arvutit

en: All
et: Kõik

en: Show all applications
et: Näita kõiki rakendusi

en: Install, remove and upgrade software packages
et: Tarkvarapakkide paigaldus, eemaldus ja uuendus

en: Configure your system
et: Seadista süsteemi

en: Use the command line
et: Kasuta käsurida

en: Logout
et: Logi välja

en: Log out or switch user
et: Logi välja või vaheta kasutajat

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
et: Kõikide kohalike ja kaugkaustade ning -ketaste sirvimine

en: Open your personal folder
et: Sinu isikliku kataloogi avamine

en: Browse bookmarked and local network locations
et: Järjehoidjates või kohalikus võrgus asuvate asukohtade sirvimine

en: Browse items placed on the desktop
et: Töölaual olevate kirjete sirvimine

en: Browse deleted files
et: Kustutatud failide sirvimine

en: Empty trash
et: Prügikasti tühjendamine

note: Set 'heading' property for plugin
en: Recent documents
et: Viimati kasutatud dokumendid

en: Click to set a new accelerator key for opening and closing the menu.
et: Klõpsa menüü avamiseks ja sulgemiseks mõeldud uue kiirklahvi määramiseks

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
et: Tegevuse tühistamiseks vajuta Escape või klõpsa uuesti

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
et: Olemasoleva kiirklahvi tühistamiseks vajuta Backspace klahvi.

en: <not set>
et: <määramata>
