MATE Desktop Environment - en to frp translation catalogue (56 entries)

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
frp: Impossiblo de chargiér l’aglleton

en: Couldn't initialize plugin
frp: Impossiblo de chargier l’aglleton

en: Preferences
frp: Prèfèrences

en: Edit menu
frp: Modifiar lo menu

en: Reload plugins
frp: Rechargiér l’aglleton

en: About
frp: U suj·èt de

note: i18n
en: Menu preferences
frp: Prèfèrences de menu

en: Show button icon
frp: Montrar l'icona du boton

en: Hover
frp: Survòl

en: pixels
frp: pixèls

en: Button text:
frp: Tèxto du boton:

en: Options
frp: Opcions

en: Applications
frp: Aplicacions

en: Favorites
frp: Prèfèrâs

en: Main button
frp: Boton principâl

en: Plugins
frp: Raponses

en: Computer
frp: Ordinator

note: self.builder.get_object("applicationsLabel").set_text(_("Applications")) self.builder.get_object("favoritesLabel").set_text(_("Favorites"))
en: Number of columns:
frp: Nombro de colones:

en: Icon size:
frp: Talye de l’icôna

en: Height:
frp: Hiôtor:

en: Home Folder
frp: Cartâblo de reçua

en: Network
frp: Baranye

en: Desktop
frp: Chaplèta

en: Trash
frp: Corbèlye

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
frp: Sistèmo

en: Control Center
frp: Centro de controlo

en: Terminal
frp: Tèrminâl

en: Lock Screen
frp: Blocar l’ècran

en: Quit
frp: Salyir

en: Images
frp: Ìmâges

en: Name
frp: Nom

en: Path
frp: Chemin

en: Name:
frp: Nom:

en: Path:
frp: Chemin:

note: i18n
en: Search:
frp: Rechèrche:

en: All applications
frp: Totes les aplicacions

en: Search Google for %s
frp: Chèrchiér %s sur Google

en: Search Wikipedia for %s
frp: Chèrchier %s sur Wikipèdia

en: Lookup %s in Dictionary
frp: Chèrchiér %s diens lo diccionèro

en: Search Computer for %s
frp: Chèrchier %s diens l’ordinator

note: i18n
en: Add to desktop
frp: Rapondre a la chaplèta

en: Add to panel
frp: Rapondre a la trablèta

en: Launch
frp: Lanciér

en: Remove from favorites
frp: Revondre dos prèfèrâs

note: i18n
en: Remove
frp: Revondre

en: Delete from menu
frp: Revondre du menu

en: Search Google
frp: Rechèrchiér sur Google

en: Search Wikipedia
frp: Rechèrchiér sur Wikipèdia

en: Lookup Dictionary
frp: Rechèrchiér diens lo diccionèro

en: Search Computer
frp: Rechèrchiér diens l’ordinator

en: All
frp: Totes

en: Show all applications
frp: Montrar totes les aplicacions

en: Configure your system
frp: Configurar lo sistèmo

en: Logout
frp: Modar fora

en: Log out or switch user
frp: Modar fora ou changiér d’utilisator

en: Empty trash
frp: Vuidar la corbèlye
