MATE Desktop Environment - en to ga translation catalogue (34 entries)

en: Preferences
ga: Sainroghanna

en: About
ga: Maidir leis Seo

en: pixels
ga: picteilín

en: Options
ga: Roghanna

en: Applications
ga: Feidhmchláir

en: Plugins
ga: Breiseáin

en: Dictionary
ga: Foclóir

en: Computer
ga: Ríomhaire

en: Icon size:
ga: Méid na ndeilbhíní:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
ga: Áiteanna

en: Home Folder
ga: Fillteán Baile

en: Network
ga: Líonra

en: Desktop
ga: Deasc

en: Trash
ga: Bruscar

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
ga: Córas

en: Control Center
ga: Lárionad Rialaithe

en: Terminal
ga: Teirminéal

en: Lock Screen
ga: Cuir Scáileáin Faoi Ghlas

en: Quit
ga: Scoir

en: Select a folder
ga: Roghnaigh fillteán

en: Images
ga: Íomhánna

en: Name
ga: Ainm

en: Path
ga: Conair

en: Name:
ga: Ainm:

en: Path:
ga: Conair:

note: i18n
en: Search:
ga: Cuardaigh:

note: i18n
en: Remove
ga: Bain

en: All
ga: Uile

en: Use the command line
ga: Bain úsáid as líne na n-orduithe

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
ga: Brábhsáil gach diosca logánta agus cianda agus fillteáin inrochtana ón ríomhaire seo

en: Open your personal folder
ga: Oscail d'fhillteán pearsanta

en: Browse bookmarked and local network locations
ga: Brábhsáil suíomh líonra leabharmharcáilte agus logánta

en: Empty trash
ga: Folmhaigh bruscar
