MATE Desktop Environment - en to ha translation catalogue (13 entries)

en: Preferences
ha: Fifiko

en: pixels
ha: fixels

en: Applications
ha: Shiryoyin Ayuka

en: Computer
ha: Kwamfyuta

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
ha: Wurare

en: Home Folder
ha: Shamis na Gida

en: Network
ha: Mahaɗar Sadarwa

en: Desktop
ha: Kwamfyutan Tebur

en: Trash
ha: Kwandon Shara

en: Lock Screen
ha: Kulle Fuskar Kwamfyuta

en: Images
ha: Zane-Zane

en: Name
ha: Suna

note: i18n
en: Remove
ha: Cire
