MATE Desktop Environment - en to he translation catalogue (107 entries)

en: Menu
he: תפריט

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
he: לא ניתן לטעון את התוסף:

en: Couldn't initialize plugin
he: לא ניתן להפעיל את התוסף

en: An Advanced Menu for the MATE Desktop
he: תפריט מתקדם עבור שולחן העבודה MATE

en: Preferences
he: העדפות

en: Edit menu
he: עריכת תפריט

en: Reload plugins
he: ריענון תוספים

en: About
he: על אודות

note: i18n
en: Menu preferences
he: העדפות תפריט

en: Always start with favorites pane
he: תמיד להציג בהתחלה את לוח המועדפים

en: Show button icon
he: הצגת סמל לחצן

en: Show recent documents plugin
he: הצגת תוסף המסמכים שנראו לאחרונה

en: Show applications plugin
he: הצגת תוסף היישומים

en: Show system plugin
he: הצגת תוסף המערכת

en: Show places plugin
he: הצג את תוסף המקומות

en: Show application comments
he: הצגת הערות היישום

en: Show category icons
he: הצג סמלי קטגוריה

en: Hover
he: עבור מעל

en: Remember the last category or search
he: זכור את הקטגוריה האחרונה או את החיפוש האחרון

en: Swap name and generic name
he: החלף בין שם לשם הגנרי

en: Border width:
he: רוחב מסגרת:

en: pixels
he: פיקסלים

en: Button text:
he: טקסט כפתור:

en: Options
he: אפשרויות

en: Applications
he: יישומים

en: Favorites
he: מועדפים

en: Main button
he: כפתור ראשי

en: Plugins
he: תוספים

en: Always show search suggestions
he: תמיד להציג הצעות חיפוש

en: Search Engines:
he: מנועי חיפוש:

en: Wikipedia
he: ויקיפדיה

en: Dictionary
he: מילון

en: Computer
he: מחשב

note: self.builder.get_object("applicationsLabel").set_text(_("Applications")) self.builder.get_object("favoritesLabel").set_text(_("Favorites"))
en: Number of columns:
he: מספר עמודות:

en: Icon size:
he: גודל סמל:

en: Hover delay (ms):
he: זמן מעל (במיל' שניות):

en: Search command:
he: פקודת חיפוש:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
he: מקומות

en: Allow Scrollbar
he: אפשר בר גלילה

en: Show GTK+ Bookmarks
he: הצגת סימניות של GTK+‎

en: Height:
he: גובה:

en: Toggle Default Places:
he: מתג מקומות ברירת מחדל:

en: Home Folder
he: תיקיית הבית

en: Network
he: רשת

en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: Trash
he: פח האשפה

en: Custom Places:
he: מקומות מותאמים אישית:

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
he: מערכת

en: Toggle Default Items:
he: מתג פריטים ברירת מחדל:

en: Package Manager
he: מנהל החבילות

en: Control Center
he: מרכז הבקרה

en: Terminal
he: מסוף

en: Lock Screen
he: מסך נעילה

en: Log Out
he: התנתקות

en: Quit
he: יציאה

en: Edit Place
he: עריכת המיקום

en: New Place
he: מיקום חדש

en: Select a folder
he: בחירת תיקיה

en: Keyboard shortcut:
he: קיצור מקשים:

en: Images
he: תמונות

en: Name
he: שם

en: Path
he: נתיב

en: Name:
he: שם:

en: Path:
he: מסלול:

note: i18n
en: Search:
he: חיפוש:

en: All applications
he: כל היישומים

en: Search DuckDuckGo for %s
he: חיפוש ב־DuckDuckGo אחר %s

en: Search Google for %s
he: חפש באמצעות Google עבור %s

en: Search Wikipedia for %s
he: חפש באמצעות Wikipedia עבור %s

en: Lookup %s in Dictionary
he: חפש את %s במילון

en: Search Computer for %s
he: חיפוש במחשב עבור %s

note: i18n
en: Add to desktop
he: הוספה לשולחן העבודה

en: Add to panel
he: הוספה ללוח

en: Insert space
he: הכנס מרווח

en: Insert separator
he: הכנס מפריד

en: Launch
he: הפעל

en: Remove from favorites
he: מחק מהמועדפים

en: Edit properties
he: ערוך הגדרות

note: i18n
en: Remove
he: הסר

en: Show in my favorites
he: הצג במועדפים

en: Delete from menu
he: מחק מהתפריט

en: Search DuckDuckGo
he: חיפוש ב־DuckDuckGo

en: Search Google
he: חיפוש ב־Google

en: Search Wikipedia
he: חיפוש ב־Wikipedia

en: Lookup Dictionary
he: חפש במילון

en: Search Computer
he: חיפוש במחשב

en: Couldn't save favorites. Check if you have write access to ~/.config/mate-menu
he: לא ניתן לשמור מועדפים. יש לבדוק אם יש לך הרשאת כתיבה ל־ ~/.config/mate-menu

en: All
he: הכול

en: Show all applications
he: הצגת כל היישומים

en: Install, remove and upgrade software packages
he: התקנה, מחיקה ושדרוג חבילות תכנה

en: Configure your system
he: הגדר את המערכת

en: Use the command line
he: השתמש בשורת הפקודה

en: Requires password to unlock
he: נדרשת סיסמה לשחרור

en: Logout
he: התנתק

en: Log out or switch user
he: התנתק או החלף משתמש

en: Shutdown, restart, suspend or hibernate
he: כיבוי, הדלקה מחדש, המתנה ומצב שינה

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
he: עיין בכל הדיסקים המקומיים והמרוחקים, ובתיקיות הניתנות לגישה אליהן ממחשב זה

en: Open your personal folder
he: פתיחת התיקייה האישית שלך

en: Browse bookmarked and local network locations
he: עיין במקומות רשת מקומיים ומרוחקים שנשמרו

en: Browse items placed on the desktop
he: עיין בפריטים הנמצאים בשולחן העבודה

en: Browse deleted files
he: עיין בקבצים מחוקים

en: Empty trash
he: רוקן את פח האשפה

note: Set 'heading' property for plugin
en: Recent documents
he: מסמכים שנראו לאחרונה

en: Click to set a new accelerator key for opening and closing the menu.
he: יש ללחוץ כדי להגדיר מאיץ חדש לפתיחה ולסגירה של התפריט.

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
he: יש ללחוץ על Esc או ללחוץ שוב על ביטול כדי לבטל את הפעולה.

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
he: יש ללחוץ על Backspace כדי לנקות קיצורי דרך קיימים.

en: Pick an accelerator
he: בחר מאיץ
