MATE Desktop Environment - en to hr translation catalogue (104 entries)

en: Menu
hr: Izbornik

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
hr: Nije bilo moguće učitati priključak:

en: Couldn't initialize plugin
hr: Nije bilo moguće pokrenuti priljučak

en: Preferences
hr: Prilagodbe

en: Edit menu
hr: Uredi izbornik

en: Reload plugins
hr: Ponovno učitaj proključke

en: About
hr: O programu

note: i18n
en: Menu preferences
hr: Prilagodbe izbornika

en: Always start with favorites pane
hr: Uvijek započni s oknom omiljenog

en: Show button icon
hr: Prikaži sličicu gumba

en: Show recent documents plugin
hr: Prikaži priključak nedavnih dokumenata

en: Show applications plugin
hr: Prikaži priključak aplikacija

en: Show system plugin
hr: Prikaži priključak sustava

en: Show places plugin
hr: Prikaži priključak mjesta

en: Show application comments
hr: Prikaži komentare aplikacija

en: Show category icons
hr: Prikažii kone kategorija

en: Hover
hr: Prijelaz pokazivačem

en: Remember the last category or search
hr: Upamti zadnju kategoriju ili pretragu

en: Swap name and generic name
hr: Zamijeni ime i generičko ime

en: Border width:
hr: Širina ruba:

en: pixels
hr: pikseli

en: Button text:
hr: Tekst gumba:

en: Options
hr: Opcije

en: Applications
hr: Aplikacije

en: Favorites
hr: Omiljeno

en: Main button
hr: Glavni gumb

en: Plugins
hr: Priključci

en: Always show search suggestions
hr: Uvijek pokaži sugestije pretraživanja

en: Search Engines:
hr: Tražilice:

en: Dictionary
hr: Rječnik

en: Computer
hr: Računalo

note: self.builder.get_object("applicationsLabel").set_text(_("Applications")) self.builder.get_object("favoritesLabel").set_text(_("Favorites"))
en: Number of columns:
hr: Broj stupaca:

en: Icon size:
hr: Veličina sličice:

en: Hover delay (ms):
hr: Odgoda prijelaza pokazivačem (ms):

en: Search command:
hr: Naredba pretrage:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
hr: Mjesta

en: Allow Scrollbar
hr: Omogući kliznu traku

en: Show GTK+ Bookmarks
hr: Prikaži GTK+ zabilješke

en: Height:
hr: Visina:

en: Toggle Default Places:
hr: Prebaci na zadana mjesta:

en: Home Folder
hr: Osobna mapa

en: Network
hr: Mreža

en: Desktop
hr: Radna površina

en: Trash
hr: Smeće

en: Custom Places:
hr: Prilagođena mjesta:

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
hr: Sustav

en: Toggle Default Items:
hr: Prebaci na zadane stavke:

en: Package Manager
hr: Upravitelj paketima

en: Control Center
hr: Nadzorno središte

en: Lock Screen
hr: Zaključaj zaslon

en: Log Out
hr: Odjava

en: Quit
hr: Isključi

en: Edit Place
hr: Uredi mjesto

en: New Place
hr: Novo mjesto

en: Select a folder
hr: Odaberi mapu

en: Keyboard shortcut:
hr: Kratica tipkovnice:

en: Images
hr: Slike

en: Name
hr: Ime

en: Path
hr: Putanja

en: Name:
hr: Ime:

en: Path:
hr: Putanja:

note: i18n
en: Search:
hr: Traži:

en: All applications
hr: Sve aplikacije

en: Search DuckDuckGo for %s
hr: Pretraži  DuckDuckGo za %s

en: Search Google for %s
hr: Pretraži Google za %s

en: Search Wikipedia for %s
hr: Pretraži Wikipediju za %s

en: Lookup %s in Dictionary
hr: Pogledaj %s u rječniku

en: Search Computer for %s
hr: Pretraži računalo za %s

note: i18n
en: Add to desktop
hr: Dodaj na radnu površinu

en: Add to panel
hr: Dodaj na ploču

en: Insert space
hr: Umetni razmak

en: Insert separator
hr: Umetni razdjelnik

en: Launch
hr: Pokreni

en: Remove from favorites
hr: Ukloni iz omiljenog

en: Edit properties
hr: Uredi svojstva

note: i18n
en: Remove
hr: Ukloni

en: Show in my favorites
hr: Prikaži u omiljenom

en: Delete from menu
hr: Izbriši iz izbornika

en: Search DuckDuckGo
hr: Pretraži  DuckDuckGo

en: Search Google
hr: Pretraži Google

en: Search Wikipedia
hr: Pretraži Wikipediju

en: Lookup Dictionary
hr: Pogledaj u rječniku

en: Search Computer
hr: Pretraži računalo

en: Couldn't save favorites. Check if you have write access to ~/.config/mate-menu
hr: Nije bilo moguće spremiti omiljeno. Provjeri imaš li pristup zapisivanja za ~/.config/mate-menu

en: All
hr: Sve

en: Show all applications
hr: Prikaži sve aplikacije

en: Install, remove and upgrade software packages
hr: Instaliraj, ukloni i nadogradi softverske pakete

en: Configure your system
hr: Prilagodi svoj sustav

en: Use the command line
hr: Koristi naredbeni redak

en: Requires password to unlock
hr: Zahtijeva zaporku za otključavanje

en: Logout
hr: Odjava

en: Log out or switch user
hr: Odjavi se ili izmijeni korisnika

en: Shutdown, restart, suspend or hibernate
hr: Isključi, ponovno pokreni, obustavi ili hiberniraj

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
hr: Pregledaj sve lokalne i udaljene diskove i mape dostupne s ovog računala

en: Open your personal folder
hr: Otvorite svoju osobnu mapu

en: Browse bookmarked and local network locations
hr: Pregledaj zabilježene položaje i položaje mjesne mreže

en: Browse items placed on the desktop
hr: Pregledaj stavke smještene na radnoj površini

en: Browse deleted files
hr: Pregledaj izbrisane datoteke

en: Empty trash
hr: Isprazni smeće

note: Set 'heading' property for plugin
en: Recent documents
hr: Nedavni dokumenti

en: Click to set a new accelerator key for opening and closing the menu.
hr: Klikni za postavljanje nove tipke ubrzivača za otvaranje i zatvaranje izbornika.

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
hr: Pritisni Escape ili ponovno klikni za otkazivanje radnje.

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
hr: Pritisni Backspace za uklanjanje postojeće tipkovne veze.

en: Pick an accelerator
hr: Odaberi ubrzivač
