MATE Desktop Environment - en to hu translation catalogue (105 entries)

en: Menu
hu: Menü

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
hu: Nem sikerült betölteni a bővítményt:

en: Couldn't initialize plugin
hu: Nem sikerült beállítani a bővítményt

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Edit menu
hu: Menü szerkesztése

en: Reload plugins
hu: Bővítmények újratöltése

en: About
hu: Névjegy

note: i18n
en: Menu preferences
hu: Menübeállítások

en: Always start with favorites pane
hu: Induláskor a kedvencek megjelenítése

en: Show button icon
hu: Gomb ikon megjelenítése

en: Show recent documents plugin
hu: Legutóbbi dokumentumok bővítmény megjelenítése

en: Show applications plugin
hu: Alkalmazások bővítmény megjelenítése

en: Show system plugin
hu: Rendszer bővítmény megjelenítése

en: Show places plugin
hu: Helyek bővítmény megjelenítése

en: Show application comments
hu: Alkalmazás megjegyzések megjelenítése

en: Show category icons
hu: Kategóriaikonok megjelenítése

en: Hover
hu: Tartalom automatikus megjelenítése

en: Remember the last category or search
hu: Legutóbbi kategória vagy keresés megjegyzése

en: Swap name and generic name
hu: Név és általános név cseréje

en: Border width:
hu: Szegély szélessége:

en: pixels
hu: képpont

en: Button text:
hu: Gomb felirata:

en: Options
hu: Beállítások

en: Applications
hu: Alkalmazások

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Main button
hu: Menügomb

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Always show search suggestions
hu: Keresési javaslatok megjelenítése

en: Search Engines:
hu: Keresőmotorok:

en: Dictionary
hu: Szótár

en: Computer
hu: Számítógép

note: self.builder.get_object("applicationsLabel").set_text(_("Applications")) self.builder.get_object("favoritesLabel").set_text(_("Favorites"))
en: Number of columns:
hu: Oszlopok száma:

en: Icon size:
hu: Ikonméret:

en: Hover delay (ms):
hu: Az automatikus megjelenítés késleltetése (ms):

en: Search command:
hu: Keresőparancs:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
hu: Helyek

en: Allow Scrollbar
hu: Görgetés engedélyezése

en: Show GTK+ Bookmarks
hu: GTK könyvjelzők megjelenítése

en: Height:
hu: Magasság:

en: Toggle Default Places:
hu: Alapértelmezett helyek megjelenítése:

en: Home Folder
hu: Saját mappa

en: Network
hu: Hálózat

en: Desktop
hu: Asztal

en: Trash
hu: Kuka

en: Custom Places:
hu: Egyéni helyek megjelenítése:

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
hu: Rendszer

en: Toggle Default Items:
hu: Alapértelmezett elemek megjelenítése:

en: Package Manager
hu: Csomagkezelő

en: Control Center
hu: Vezérlőpult

en: Terminal
hu: Terminál

en: Lock Screen
hu: Képernyő zárolása

en: Log Out
hu: Kijelentkezés

en: Quit
hu: Kilépés

en: Edit Place
hu: Hely szerkesztése

en: New Place
hu: Új hely

en: Select a folder
hu: Mappa kiválasztása

en: Keyboard shortcut:
hu: Gyorsbillentyű:

en: Images
hu: Képek

en: Name
hu: Név

en: Path
hu: Útvonal

en: Name:
hu: Név:

en: Path:
hu: Útvonal:

note: i18n
en: Search:
hu: Keresés:

en: All applications
hu: Minden alkalmazás

en: Search DuckDuckGo for %s
hu: %s keresése a DuckDuckGo keresővel

en: Search Google for %s
hu: %s keresése a Google keresővel

en: Search Wikipedia for %s
hu: %s keresése a Wikipédián

en: Lookup %s in Dictionary
hu: %s keresése a szótárban

en: Search Computer for %s
hu: %s keresése a számítógépen

note: i18n
en: Add to desktop
hu: Hozzáadás az asztalhoz

en: Add to panel
hu: Hozzáadás a panelhez

en: Insert space
hu: Térköz beszúrása

en: Insert separator
hu: Elválasztó beszúrása

en: Launch
hu: Futtatás

en: Remove from favorites
hu: Eltávolítás a kedvencek közül

en: Edit properties
hu: Tulajdonságok szerkesztése

note: i18n
en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Show in my favorites
hu: Megjelenítés a kedvencek között

en: Delete from menu
hu: Törlés a menüből

en: Search DuckDuckGo
hu: Keresés a DuckDuckGo keresővel

en: Search Google
hu: Keresés a Google keresővel

en: Search Wikipedia
hu: Keresés a Wikipédián

en: Lookup Dictionary
hu: Keresés a szótárban

en: Search Computer
hu: Keresés a számítógépen

en: Couldn't save favorites. Check if you have write access to ~/.config/mate-menu
hu: Nem sikerült menteni a kedvenceket. Ellenőrizze a ~/.config/mate-menu mappa írási jogosultságait.

en: All
hu: Mind

en: Show all applications
hu: Minden alkalmazás megjelenítése

en: Install, remove and upgrade software packages
hu: Csomagok telepítése, eltávolítása és frissítése

en: Configure your system
hu: A rendszer beállítása

en: Use the command line
hu: Parancssor használata

en: Requires password to unlock
hu: A zárolás feloldásához meg kelljen adni a jelszót

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Log out or switch user
hu: Kijelentkezés vagy felhasználóváltás

en: Shutdown, restart, suspend or hibernate
hu: Leállítás, újraindítás, felfüggesztés vagy hibernálás

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
hu: A számítógépről elérhető összes helyi és távoli lemez és mappa tallózása

en: Open your personal folder
hu: Saját mappa megnyitása

en: Browse bookmarked and local network locations
hu: Könyvjelzőzött vagy helyi hálózati kapcsolatok tallózása

en: Browse items placed on the desktop
hu: Az asztalra helyezett elemek tallózása

en: Browse deleted files
hu: Törölt fájlok tallózása

en: Empty trash
hu: Kuka ürítése

note: Set 'heading' property for plugin
en: Recent documents
hu: Legutóbbi dokumentumok

en: Click to set a new accelerator key for opening and closing the menu.
hu: Kattintson egy új gyorsbillentyű beállításához a menü megnyitásához és bezárásához.

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
hu: Nyomja meg az ESC gombot vagy kattintson újra a művelet megszakításához.

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
hu: Nyomja meg a Backspace gombot a már létező billentyű összerendelés törléséhez.

en: Pick an accelerator
hu: Gyorsbillentyű választása
