MATE Desktop Environment - en to ia translation catalogue (7 entries)

en: Computer
ia: Computator

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
ia: Placias

en: Network
ia: Rete

en: Desktop
ia: Scriptorio

en: Name
ia: Nomine

note: i18n
en: Search:
ia: Cercar:

note: i18n
en: Remove
ia: Remover
