MATE Desktop Environment - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Preferences
ka: პარამეტრები

en: About
ka: პროგრამის შესახებ

en: pixels
ka: პიქსელი

en: Options
ka: სესიის პარამეტრები

en: Applications
ka: პროგრამები

en: Plugins
ka: პლაგინები

en: Dictionary
ka: ლექსიკონი

en: Computer
ka: კომპიუტერი

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
ka: მდებარეობა

en: Home Folder
ka: სახლის დასტა

en: Network
ka: ქსელი

en: Desktop
ka: სამუშაო მაგიდა

en: Trash
ka: სანაგვე ყუთი

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
ka: სისტემა

en: Control Center
ka: მართვის ცენტრი

en: Terminal
ka: ტერმინალი

en: Lock Screen
ka: ეკრანის დაბლოკვა

en: Images
ka: სურათები

en: Name
ka: სახელი

en: Path
ka: გეზი

en: Name:
ka: სახელი:

en: Path:
ka: გეზი:

note: i18n
en: Search:
ka: მოძებნე:

note: i18n
en: Remove
ka: წაშლა

en: All
ka: ყველა

en: Use the command line
ka: ბრზანების ხაზის გამოყენება

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
ka: თქვენი კომპიუტერიდან ლოკალური ან დაშორებული დისკების, დასტების დათვალიერება

en: Open your personal folder
ka: პირადი დასტის გახსნა

en: Browse bookmarked and local network locations
ka: ლოკალური და ქსელური მისამართების დათვალიერება
