MATE Desktop Environment - en to kab translation catalogue (11 entries)

en: Menu
kab: Umuɣ

en: Preferences
kab: Ismenyifen

en: Edit menu
kab: Ẓreg amuɣ

en: About
kab: Ɣef

en: Options
kab: Iɣewwaṛen

en: Applications
kab: Isnasen

en: Computer
kab: Aselkim

en: Home Folder
kab: Akaram agejdan

en: Network
kab: Aẓeṭṭa

en: Desktop
kab: Tanarit

en: Name
kab: Isem
