MATE Desktop Environment - en to kk translation catalogue (102 entries)

en: Menu
kk: Мәзір

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
kk: Плагинді жүктеу мүмкін емес:

en: Couldn't initialize plugin
kk: Плагинді іске қосу мүмкін емес

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Edit menu
kk: Мәзірді түзету

en: Reload plugins
kk: Плагиндерді қайта жүктеу

en: About
kk: Осы туралы

note: i18n
en: Menu preferences
kk: Мәзір баптаулары

en: Always start with favorites pane
kk: Әрқашан таңдамалылар панелінен бастау

en: Show button icon
kk: Батырма таңбашасын көрсету

en: Show recent documents plugin
kk: Жуырдағы құжаттар плагинін көрсету

en: Show applications plugin
kk: Қолданбалар плагинін көрсету

en: Show system plugin
kk: Жүйелік плагинін көрсету

en: Show places plugin
kk: Орналасулар плагинін көрсету

en: Show application comments
kk: Қолданба түсіндірмелерін көрсету

en: Show category icons
kk: Санаттар таңбашаларын көрсету

en: Hover
kk: Үстінен өткізу

en: Remember the last category or search
kk: Соңғы санатты немесе іздеуді есте сақтау

en: Swap name and generic name
kk: Аты және негізгі атын алмастыру

en: Border width:
kk: Шектер ені:

en: pixels
kk: пиксель

en: Button text:
kk: Батырма мәтіні:

en: Options
kk: Опциялар

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: Favorites
kk: Таңдамалылар

en: Main button
kk: Басты батырма

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: Dictionary
kk: Сөздік

en: Computer
kk: Компьютер

note: self.builder.get_object("applicationsLabel").set_text(_("Applications")) self.builder.get_object("favoritesLabel").set_text(_("Favorites"))
en: Number of columns:
kk: Бағандар саны:

en: Icon size:
kk: Таңбаша өлшемі:

en: Hover delay (ms):
kk: Үстінен өткізу кідірісі (мс):

en: Search command:
kk: Іздеу командасы:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
kk: Орындар

en: Allow Scrollbar
kk: Айналдыру жолағын рұқсат ету:

en: Show GTK+ Bookmarks
kk: GTK+ бетбелгілерін көрсету

en: Height:
kk: Биіктігі:

en: Toggle Default Places:
kk: Бастапқы орналасуларды іске қосу/сөндіру:

en: Home Folder
kk: Үй бумасы

en: Network
kk: Желі

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: Custom Places:
kk: Таңдауыңызша орналасулар:

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
kk: Жүйе

en: Toggle Default Items:
kk: Бастапқы нәрселерді іске қосу/сөндіру:

en: Package Manager
kk: Дестелер басқарушысы

en: Control Center
kk: Басқару орталығы

en: Terminal
kk: Терминал

en: Lock Screen
kk: Экранды блоктау

en: Log Out
kk: Жүйеден шығу

en: Quit
kk: Шығу

en: Edit Place
kk: Орналасуды түзету

en: New Place
kk: Жаңа орналасу

en: Select a folder
kk: Буманы таңдаңыз

en: Keyboard shortcut:
kk: Пернетақта жарлығы:

en: Images
kk: Суреттер

en: Name
kk: Атауы

en: Path
kk: Жолы

en: Name:
kk: Аты:

en: Path:
kk: Жолы:

note: i18n
en: Search:
kk: Іздеу:

en: All applications
kk: Барлық қолданбалар

en: Search Google for %s
kk: Google ішінен %s іздеу

en: Search Wikipedia for %s
kk: Википедия ішінен %s іздеу

en: Lookup %s in Dictionary
kk: %s ұғымын сөздіктен іздеу

en: Search Computer for %s
kk: %s нәрсесін компьютерден іздеу

note: i18n
en: Add to desktop
kk: Жұмыс үстеліне қосу

en: Add to panel
kk: Панельге қосу

en: Insert space
kk: Бос аралықты енгізу

en: Insert separator
kk: Ажыратқышты қосу

en: Launch
kk: Жөнелту

en: Remove from favorites
kk: Таңдамалылардан өшіру

en: Edit properties
kk: Қасиеттерін түзету

note: i18n
en: Remove
kk: Өшіру

en: Show in my favorites
kk: Таңдамалылар ішінде көрсету

en: Delete from menu
kk: Мәзірден өшіру

en: Search Google
kk: Google ішінен іздеу

en: Search Wikipedia
kk: Википедия ішінен іздеу

en: Lookup Dictionary
kk: Сөздіктен іздеу

en: Search Computer
kk: Компьютерден іздеу

en: Couldn't save favorites. Check if you have write access to ~/.config/mate-menu
kk: Таңдамалыларды сақтау мүмкін емес. Сізде ~/.config/mate-menu орналасуына жазу құқығының бар болуын тексеріңіз

en: All
kk: Барлығы

en: Show all applications
kk: Барлық қолданбаларды көрсету

en: Install, remove and upgrade software packages
kk: БҚ дестелерін орнату, өшіру және жаңарту

en: Configure your system
kk: Жүйеңізді баптау

en: Use the command line
kk: Командалық жолды қолдану

en: Requires password to unlock
kk: Блоктаудан босату үшін парольді талап ету

en: Logout
kk: Шығу

en: Log out or switch user
kk: Жүйеден шығу немесе пайдаланушыны ауыстыру

en: Shutdown, restart, suspend or hibernate
kk: Жүйені сөндіру, қайта қосу, ұйықтату немесе гибернациялау

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
kk: Бұл компьютерден қолжетерлік барлық жергілікті және қашықтағы дисктер және бумаларды шолу

en: Open your personal folder
kk: Жеке бумаңызды ашу

en: Browse bookmarked and local network locations
kk: Бетбелгілердегі және жергілікті желі орналасуларын шолу

en: Browse items placed on the desktop
kk: Жұмыс үстелінде орналасқан нәрселерді шолу

en: Browse deleted files
kk: Өшірілген файлдарды шолу

en: Empty trash
kk: Қоқыс шелегін тазарту

note: Set 'heading' property for plugin
en: Recent documents
kk: Жуырдағы құжаттар

en: Click to set a new accelerator key for opening and closing the menu.
kk: Мәзірді ашу және жабуға арналған жаңа үдеткіш кілтін орнату үшін шертіңіз.

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
kk: Әрекеттен бас тарту үшін Escape басыңыз немесе қайта шертіңіз.

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
kk: Бар болып тұрған үдеткішті өшіру үшін Backspace басыңыз.

en: Pick an accelerator
kk: Үдеткішті таңдаңыз

en: <not set>
kk: <орнатылмаған>
