MATE Desktop Environment - en to ky translation catalogue (31 entries)

en: Preferences
ky: Ырастоолор

en: About
ky: Программа жөнүндө

en: pixels
ky: пиксель

en: Options
ky: Параметрлер

en: Applications
ky: Тиркемелер

en: Plugins
ky: Плагиндер

en: Dictionary
ky: Сөздүк

en: Computer
ky: Компьютер

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
ky: Орундар

en: Height:
ky: Бийиктиги:

en: Home Folder
ky: Үй папкасы

en: Network
ky: Тармак

en: Desktop
ky: Иш столу

en: Trash
ky: Себет

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
ky: Система

en: Control Center
ky: Башкаруу борбору

en: Terminal
ky: Терминал

en: Lock Screen
ky: Экранды бекитүү

en: Quit
ky: Чыгуу

en: Select a folder
ky: Папканы тандаңыз

en: Images
ky: Сүрөттөр

en: Name
ky: Аты

en: Path
ky: Жол

en: Name:
ky: Аты:

en: Path:
ky: Жолу:

note: i18n
en: Search:
ky: Издөө:

note: i18n
en: Remove
ky: Өчүрүү

en: All
ky: Баары

en: Use the command line
ky: Командалык сапты колдонуу

en: Logout
ky: Системадан чыгуу

en: Open your personal folder
ky: Жеке папкаңызды ачуу
