MATE Desktop Environment - en to li translation catalogue (11 entries)

en: About
li: Euver

en: Applications
li: Toepassinge

en: Home Folder
li: Heimmap

en: Desktop
li: Wirkblaad

en: Trash
li: Papeerkörf

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
li: Systeem

en: Lock Screen
li: Bildsjirm vas doon

en: Images
li: Aafbiljinge

en: Name
li: Naam

en: Path
li: Paad

note: i18n
en: Remove
li: Ewegdoon
