MATE Desktop Environment - en to lt translation catalogue (108 entries)

en: Menu
lt: Meniu

note: Fake class for MyPlugin
en: Couldn't load plugin:
lt: Nepavyko įkelti įskiepio:

en: Couldn't initialize plugin
lt: Nepavyko inicijuoti įskiepio

en: An Advanced Menu for the MATE Desktop
lt: Išplėstinis meniu MATE darbalaukiui

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Edit menu
lt: Taisyti meniu

en: Reload plugins
lt: Iš naujo įkelti įskiepius

en: About
lt: Apie

note: i18n
en: Menu preferences
lt: Meniu nustatymai

en: Always start with favorites pane
lt: Atvėrus meniu, rodyti mėgstamų polangį

en: Show button icon
lt: Rodyti mygtuko piktogramą

en: Show recent documents plugin
lt: Rodyti paskiausiai naudotų dokumentų įskiepį

en: Show applications plugin
lt: Rodyti programų įskiepį

en: Show system plugin
lt: Rodyti sistemos įskiepį

en: Show places plugin
lt: Rodyti vietų įskiepį

en: Show application comments
lt: Rodyti programų komentarus

en: Show category icons
lt: Rodyti kategorijų piktogramas

en: Hover
lt: Užvedant pelę

en: Remember the last category or search
lt: Prisiminti paskiausią kategoriją ar paiešką

en: Swap name and generic name
lt: Apkeisti vietomis pavadinimus ir bendrinius pavadinimus

en: Border width:
lt: Rėmelio plotis:

en: pixels
lt: pikselių

en: Button text:
lt: Mygtuko tekstas:

en: Options
lt: Parametrai

en: Applications
lt: Programos

en: Favorites
lt: Mėgstamos

en: Main button
lt: Pagrindinis mygtukas

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Always show search suggestions
lt: Visada rodyti paieškos pasiūlymus

en: Search Engines:
lt: Paieškos sistemos:

en: Wikipedia
lt: Vikipedija

en: Dictionary
lt: Žodynas

en: Computer
lt: Kompiuteris

note: self.builder.get_object("applicationsLabel").set_text(_("Applications")) self.builder.get_object("favoritesLabel").set_text(_("Favorites"))
en: Number of columns:
lt: Stulpelių skaičius:

en: Icon size:
lt: Piktogramų dydis:

en: Hover delay (ms):
lt: Delsa, užvedus pelę (ms):

en: Search command:
lt: Paieškos komanda:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
lt: Vietos

en: Allow Scrollbar
lt: Leisti slankjuostę

en: Show GTK+ Bookmarks
lt: Rodyti GTK+ žymes

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Toggle Default Places:
lt: Perjungti numatytąsias vietas:

en: Home Folder
lt: Namų aplankas

en: Network
lt: Tinklas

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Custom Places:
lt: Pasirinktinės vietos:

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
lt: Sistema

en: Toggle Default Items:
lt: Perjungti numatytuosius elementus:

en: Package Manager
lt: Paketų tvarkytuvė

en: Control Center
lt: Valdymo centras

en: Terminal
lt: Terminalas

en: Lock Screen
lt: Užrakinti ekraną

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Quit
lt: Išeiti

en: Edit Place
lt: Taisyti vietą

en: New Place
lt: Nauja vieta

en: Select a folder
lt: Pasirinkti aplanką

en: Keyboard shortcut:
lt: Klavišų kombinacija:

en: Images
lt: Paveikslai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Path
lt: Kelias

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Path:
lt: Kelias:

note: i18n
en: Search:
lt: Ieškoti:

en: All applications
lt: Visos programos

en: Search DuckDuckGo for %s
lt: Ieškoti %s, naudojant DuckDuckGo

en: Search Google for %s
lt: Ieškoti %s, naudojant Google

en: Search Wikipedia for %s
lt: Ieškoti %s, naudojant Vikipediją

en: Lookup %s in Dictionary
lt: Ieškoti %s žodyne

en: Search Computer for %s
lt: Ieškoti kompiuteryje %s

note: i18n
en: Add to desktop
lt: Padėti ant darbalaukio

en: Add to panel
lt: Įdėti į skydelį

en: Insert space
lt: Įterpti tarpą

en: Insert separator
lt: Įterpti skirtuką

en: Launch
lt: Paleisti

en: Remove from favorites
lt: Šalinti iš mėgstamų

en: Edit properties
lt: Keisti savybes

note: i18n
en: Remove
lt: Šalinti

en: Show in my favorites
lt: Rodyti mano mėgstamose

en: Delete from menu
lt: Ištrinti iš meniu

en: Search DuckDuckGo
lt: Ieškoti, naudojant DuckDuckGo

en: Search Google
lt: Ieškoti, naudojant Google

en: Search Wikipedia
lt: Ieškoti Vikipedijoje

en: Lookup Dictionary
lt: Ieškoti žodyne

en: Search Computer
lt: Ieškoti kompiuteryje

en: Couldn't save favorites. Check if you have write access to ~/.config/mate-menu
lt: Nepavyko įrašyti mėgstamas. Patikrinkite ar turite rašymo prieigą prie ~/.config/mate-menu

en: All
lt: Visos

en: Show all applications
lt: Rodyti visas programas

en: Install, remove and upgrade software packages
lt: Įdiegti, šalinti ir atnaujinti programinės įrangos paketus

en: Configure your system
lt: Konfigūruoti sistemą

en: Use the command line
lt: Naudoti komandų eilutę

en: Requires password to unlock
lt: Norint atrakinti, bus reikalaujama slaptažodžio

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Log out or switch user
lt: Atsijungti arba perjungti naudotoją

en: Shutdown, restart, suspend or hibernate
lt: Išjungti, paleisti iš naujo, pristabdyti ar užmigdyti

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
lt: Naršyti visus vietinius ir nuotolinius diskus ir aplankus, prieinamus iš šio kompiuterio

en: Open your personal folder
lt: Atverti jūsų asmeninį aplanką

en: Browse bookmarked and local network locations
lt: Naršyti pažymėtas ir vietines tinklo vietas

en: Browse items placed on the desktop
lt: Naršyti darbalaukyje patalpintus elementus

en: Browse deleted files
lt: Naršyti ištrintus failus

en: Empty trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

note: Set 'heading' property for plugin
en: Recent documents
lt: Paskiausiai naudoti dokumentai

en: Click to set a new accelerator key for opening and closing the menu.
lt: Spustelėkite, norėdami pasirinkti naują, šio meniu atvėrimo ir užvėrimo, spartųjį klavišą.

en: Press Escape or click again to cancel the operation.
lt: Paspauskite Gr (angl. Escape) arba spustelėkite dar kartą, norėdami atsisakyti operacijos.

en: Press Backspace to clear the existing keybinding.
lt: Paspauskite naikinimo klavišą, norėdami išvalyti dabartinį susiejimą.

en: Pick an accelerator
lt: Pasirinkite spartųjį klavišą

en: <not set>
lt: <nenustatyta>
