MATE Desktop Environment - en to lv translation catalogue (35 entries)

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: About
lv: Par

en: pixels
lv: pikseļi

en: Options
lv: Opcijas

en: Applications
lv: Lietotnes

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: Dictionary
lv: Vārdnīca

en: Computer
lv: Dators

en: Icon size:
lv: Ikonu izmērs:

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
lv: Vietas

en: Height:
lv: Augstums:

en: Home Folder
lv: Mājas mape

en: Network
lv: Tīkls

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Trash
lv: Miskaste

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
lv: Sistēma

en: Control Center
lv: Kontroles centrs

en: Terminal
lv: Terminālis

en: Lock Screen
lv: Noslēgt ekrānu

en: Quit
lv: Iziet

en: Select a folder
lv: Izvēlieties mapi

en: Images
lv:  Attēli

en: Name
lv: Nosaukums

en: Path
lv: Ceļš

en: Name:
lv: Nosaukums:

en: Path:
lv: Ceļš:

note: i18n
en: Search:
lv: Meklēt:

note: i18n
en: Remove
lv: Aizvākt

en: All
lv: Viss

en: Use the command line
lv: Izmantot komandrindu

en: Logout
lv: Atteikšanās

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
lv: Pārlūkot visus no šīs mašīnas pieejamos lokālos un attālinātos diskus un mapes

en: Open your personal folder
lv: Atvērt jūsu privāto mapi

en: Browse bookmarked and local network locations
lv: Pārlūkot grāmatzīmēs saglabātās vai lokālā tīkla vietas

en: Empty trash
lv: Miskastes iztukšošana
