MATE Desktop Environment - en to mai translation catalogue (32 entries)

en: Preferences
mai: वरीयतासभ

en: About
mai: क' बारेमे

en: pixels
mai: पिक्सेल

en: Options
mai: विकल्प

en: Applications
mai: अनुप्रयोग

en: Plugins
mai: प्लगइन्स

en: Dictionary
mai: शब्दकोश

en: Computer
mai: कम्प्यूटर

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
mai: स्थान

en: Home Folder
mai: घर फ़ोल्डर

en: Network
mai: नेटवर्क

en: Desktop
mai: डेस्कटाप

en: Trash
mai: रद्दी

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
mai: सिस्टम

en: Control Center
mai: नियंत्रण केंद्र

en: Terminal
mai: टर्मिनल

en: Lock Screen
mai: स्क्रीन पर ताला लगाबू

en: Quit
mai: बाहर

en: Select a folder
mai: फोल्डर चुनू

en: Images
mai: बिंब

en: Name
mai: नाम

en: Path
mai: पथ

en: Name:
mai: नाम:

en: Path:
mai: पथः

note: i18n
en: Search:
mai: खोजू:

note: i18n
en: Remove
mai: हटाबू

en: All
mai: सभ

en: Use the command line
mai: कमांड लाइन क' प्रयोग करू

en: Logout
mai: लॉग आउट

en: Browse all local and remote disks and folders accessible from this computer
mai: एहि कंप्यूटर सँ पहुँच योग्य सबहि स्थानीय डिस्क आ फोल्डर ब्रॉउज करू

en: Open your personal folder
mai: अपन निजी फ़ोल्डर खोलू

en: Browse bookmarked and local network locations
mai: पुस्तकचिह्न आ स्थानीय सँजाल अवस्थिति ब्रॉउज करू
