MATE Desktop Environment - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Preferences
mn: Тохиргоо

en: About
mn: Тухай

en: pixels
mn: цэгүүд

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Applications
mn: Програм

en: Plugins
mn: плугинs

en: Dictionary
mn: Толь бичиг

en: Computer
mn: Цахимбар

note: Set 'heading' property for plugin
en: Places
mn: Талбарууд

en: Home Folder
mn: Гэр хавтас

en: Network
mn: Сүлжээ

en: Desktop
mn: Дэлгэц

en: Trash
mn: Хогийн сав

note: Set 'heading' property for plugin
en: System
mn: Систем

en: Terminal
mn: Терминал

en: Lock Screen
mn: Дэлгэц түгжих

en: Images
mn: Зургууд

en: Name
mn: Нэр

en: Path
mn: Зам

en: Name:
mn: Нэр:

en: Path:
mn: Зам:

note: i18n
en: Remove
mn: Устгах

en: All
mn: Бүх

en: Use the command line
mn: Тушаалын мөр хэрэглэ

en: Open your personal folder
mn: Хувийн хавтсыг нээх
